Всесвітній день книжок: новинки 2020

Щорічно книги виходять мільйонними тиражами, але як не заплутатися в різноманітті жанрів і знайти літературу до смаку? Інтернет-магазин «Стилус» пропонує розібратися в новинках 2020 року, адже коли це зробити, як не 23 квітня — у Всесвітній день книг! В наш огляд потрапила психологія, а також художні та наукові книги, які тріумфально увірвалися в світ літератури.

Всесвітній день книг: новинки 2020

Майк Омер «Всередині вбивці»

Книжкові полиці багаті детективними історіями, але лише деякі з них чіпляють неабияким сюжетом. Книга «Усередині вбивці» встигла стати бестселером, зібравши шанувальників інтелектуальних розслідувань і складних злочинів. У місті відбувається низка загадкових вбивств, жертвами яких стають молоді жінки. Але зіткнутися віч-на-віч зі смертю доведеться не відразу, адже жертви... забальзамовані і розставлені по місту у вигляді фігур. Розкрити серійного вбивцю зможе тільки Зої, адже тільки вона знає правду.

Майк Омер «Всередині вбивці»

Тара Шустер «Купи собі той довбаний букет»

Американський драматург Тара Шустер не підбирає слів, коли мова йде про любов до себе. Ні до чого церемонитися, коли стоїть мета перевиховати своє колишнє «я» і повірити в можливість неможливого. Безумовно, книга «Купи собі той довбаний букет та інші способи зібратися докупи від тієї, кому вдалось» розрахована на аудиторію прекрасної статі. Автор дає перевірені на особистому досвіді рекомендації з лікування душевних ран і позбавлення від самообмежень. Кожна читачка може переглянути своє ставлення до чоловіків і до життя, щоб почати новий день з готовності підкорювати світ.

Тара Шустер «Купи собі той довбаний букет»

«Карти Minecraft»

Видавництво Artbooks представляє українське керівництво по культовій грі, за допомогою якого гравець зможе знайти рідкісні скарби і досліджувати території кожного біома. Книга «Карти Minecraft» розрахована на шанувальників гри будь-якого віку, допомагаючи відкривати загадки нових місцевостей. Великі намальовані від руки ілюстрації дадуть корисні інструкції та пояснення. У книзі зібрані:

 • карти всього таємничого світу Minecraft;
 • замітки і замальовки з підказками;
 • детальний опис територій;
 • вивчення найцікавіших мобів;
 • інструкції від зіткнень з ворожими мобами.

Карти Minecraft

Анджей Сапковський «Відьмак»

Гучна сага «Відьмак» в жанрі фентезі неодноразово видавалася і лягала в основу екранізацій. Вона стала переплетенням давніх легенд, середньовічних міфів, художнього вимислу і народних казок. Книга стане відмінним подарунком шанувальникам жанру і тим, хто вже знайомий з пригодами Геральта. Читача чекає подорож в чарівний світ вампірів, ельфів і інших істот, що живуть поруч з людьми. Нове видання — це повна збірка оповідань, що включає цикл повістей:

 • «Останнє бажання»;
 • «Меч призначення»;
 • «Вежа ластівки»;
 • «Час презирства»;
 • «Володарка озера»;
 • «Кров ельфів»;
 • «Хрещення вогнем».

Анджей Сапковський «Відьмак»

Тім Гровер «Безжальні. Від хорошого до нестримного»

Категорію психологічної літератури в 2020 році поповнила робота Тіма Гровера — експерта зі спортивної мотивації. Його книга «Безжальні. Від хорошого до нестримного» — це універсальне керівництво по досягненню результатів не тільки в спорті, але і в роботі. Пропрацювавши із зірковими гравцями американського баскетболу, автор перекладає напрацьований досвід на питання лідерства та самовдосконалення. Прочитавши книгу, ти дізнаєшся, як вийти за рамки можливостей для підкорення будь-яких вершин і підпорядкувати собі успіх в різних сферах діяльності.

Тім Гровер «Безжальні. Від хорошого до нестримного»

Ден Зігмонд, Тара Котрелл «Дієта Будди»

Буддизм — це стиль життя, в якому одна сфера дасть плоди тільки, якщо працюють правильно всі решта. Книга «Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду» — це не підручник з самомотивації, і тим більше не збірник рецептів для схуднення. Це система раціонально обґрунтованих поглядів на світ, перекладених на вивчення себе і свого організму. У книзі ти знайдеш відповіді на такі питання:

 • як перестати переїдати;
 • як скинути вагу без шкоди для здоров'я;
 • як дотримуватися дієти без фанатизму;
 • як вижити в епоху фастфуду.

Ден Зігмонд, Тара Котрелл «Дієта Будди»

«Любити читання — це обмінювати години нудьги на години великої насолоди». Звір список покупок з нашою добіркою і не прогав шанс побалувати себе якісною літературою. Не знайшов книгу до душі? Заходи в наш онлайн-каталог і підбирай жанр до смаку!

ЧИТАЙ ТАКОЖ: 11 найочікуваніших екранізацій 2020 за книгами бестселерами

Автор: Дарина Даниленко, копірайтер Stylus.ua

Будьте в курсі новин і акцій магазину