Дрилі та міксери
Ціни наДрилі та міксери (актуально на червень 2023) :
Дрилі та міксери | Ціна |
Дриль-шуруповерт СВІТЯЗЬ СДШ 451 РР | 745 грн |
Дриль Craft CPD 13/1100 | 841 грн |
Дриль Bosch GBM 1600 RE (06011B0000) | 7 549 грн |
Дриль-шуруповерт Makita DDF453SYE | 3 960 грн |
Міксер будівельний Vitals-Master Em 1414BR | 3 804 грн |
Дрелі: часто задавані питання
🥉 Дрелі: які найпопулярніші характеристики?
🥈 Яка ціна на Дрелі?
🥇 Які Дрелі найдешевші?
🥉 Які Дрелі найпопулярніші в 2023 році?
Дриль – електроінструмент для свердління отворів на поверхнях різного типу: дерево, гіпсокартон, метал. Застосовується для столярних, будівельних, оздоблювальних, слюсарних, ремонтних робіт. Сьогодні електродриль є багатофункціональним пристроєм. Крім свердління, застосовується для вкручування шурупів або саморізів. Встановивши спеціальні насадки, можна робити полірування та шліфування.
Який вибрати дриль
Перед тим, як купити дриль, необхідно з'ясувати, для яких цілей він застосовуватиметься. Існують моделі для домашніх робіт. Професійний інструмент застосовується в майстернях, на забудовах та виробництвах. Кожен вид дриля розрахований на різне навантаження:
- Побутовий. Використовується для дрібних ремонтних та будівельних робіт по дому. Допомагає просвердлити отвір, встановити книжкову полицю чи зафіксувати карнизи для штор. Робоче навантаження – трохи більше як 4 години на добу. Час безперервного свердління – 15-25 хвилин. Після цього робиться невелика пауза, щоб двигун не перегрівся і не вийшов з ладу. Ціна бюджетна, але за якістю електропристрій програє дорожчим моделям.
- Напівпрофесійний. Застосовується для робіт високої інтенсивності, але недовгих за часом. Використовувати такі дрилі можна не більше 5 годин на добу. Відрізняються від побутових більш міцними та дорогими матеріалами. Корпус редуктора виконаний із металу. Завдяки цьому термін служби електроінструменту збільшується, відведення тепла покращується. Вартість вища за побутові пристрої, але незначно.
- Професійний. Розрахований на тривалі посилені навантаження. Двигун дуже потужний, не перегрівається навіть при свердлінні надміцних поверхонь. Обладнання з цієї категорії – алмазний дриль. Здатний пробурити отвір у бетонному фундаменті.
Основні характеристики дрилів
У всіх дрилів однаковий набір основних показників. При виборі орієнтуйтесь на них. Опції пристрою вказані в описі товару:
- Потужність. Від параметра залежить, яке навантаження витримає інструмент. Потужність побутових моделей – 800 Вт, призначені для свердління дерева та гіпсокартону. Найбільш міцний матеріал для них – цегла. З бетонними поверхнями вони не впораються.
- Діаметр свердління. В інструкції вказується максимальний діаметр свердла під різьблення. Найкраще застосовувати насадки меншого максимально допустимого діаметра. Електромотор не буде перевантажений і прослужить довше.
- Швидкість свердління. Визначається у кількостях оборотів за хвилину. При роботі на холостому ході швидкість може досягати 3500 об/хв. Для матеріалів підвищеної міцності знадобляться дрилі на 1200-1300 об/хв. Вкручувати шурупи можна менш потужним інструментом – 400-500 об/хв.
- Крутний момент. Являє собою силу, потрібну для приведення свердла до обертання. Крутний момент універсальних моделей має бути високим – не менше 30 НМ. Це дозволить якісно свердлити отвори та закручувати шурупи. Для роботи з дерев'яними поверхнями підійдуть дрилі до 30 НМ.
Тип живлення
За джерелом живлення дрилі бувають:
- Акумуляторні. Працюють від батареї живлення. Не потребують електрики. Без електропроводів свердління простіше та зручніше. Але акумулятор потребує регулярного заряджання.
- Електричні. Нескладні в експлуатації підключаються до електричної мережі. Отримали ще одну назву – мережні. Вони потужніші за акумуляторні, але не зможуть працювати при перебоях з електрикою і на майданчиках без доступу до розетки.
- Пневматичні. Професійний інструмент для великих майстерень та промислових підприємств. Для побутового використання не використовуються.
Види дрилів
За принципом роботи дрилі поділяються на:
- Кутові. Застосовується там, де стандартні дрилі неможливо використовувати через обмежений простір або складну конфігурацію поверхні. Обертальний вал розташований не паралельно корпусу, а під кутом 90°.
- Ненаголошені. Призначені для роботи з матеріалами середньої твердості: гіпсокартоном, деревом, металом. Підійдуть для робіт по дому чи на дачі.
- Ударні. Поєднують функції двох пристроїв: дриля та перфоратора. Просвердлять отвори у високоміцних матеріалах: камені, бетоні, цеглі.
Інші параметри
Сучасні моделі мають додаткові функції. Звертайте увагу при виборі відповідної моделі:
- Реверс. Запускає обертальний елемент у зворотному напрямку. Допомагає викрутити саморіз або свердло, що застрягло.
- Регулятор обертів. За допомогою цієї опції можна налаштовувати швидкість роботи з матеріалами різної щільності.
- Плавний запуск. Дриль поступово набирає швидкість, без стрибків напруги. Функція покращує якість роботи, збільшує термін служби інструменту.
- Підтримка постійних оборотів. Опція для свердління неоднорідної міцності матеріалів. Допомагає зберігати однакову кількість обертів за різного навантаження.
Купити дриль в Україні пропонує наш інтернет-магазин Stylus. У каталозі знайдуться моделі для побутового та професійного використання, ударні, безударні, алмазні. У каталозі представлені пристрої різних брендів та країн-виробників.