iPhone 13 Midnight
iPhone 13 Midnight - останні відгуки
iPhone 13 Midnight - відеоогляди
Трендовий iPhone 13 Midnight — найбажаніший смартфон 2021 року. Девайс порадує найпотужнішим чіпом A15 Bionic, професійною камерою та «Кіноефектом». Спробувавши одного разу, телефон не захочеться випускати з рук. Розповідаємо про нього докладніше.
iPhone 13 Midnight: ідеальний дизайн
Новинка 2021 року відрізняється мінімальним корпусом, виконаним із міцних матеріалів. За основу задньої панелі взяли загартоване скло, бічні рамки виконали з авіаційного алюмінію, а передня панель отримала керамічне покриття Ceramic Shield. На сайті компанії йдеться, що воно «радикально підвищує міцність» і знижує ризик пошкоджень при падіннях у чотири рази.
Корпус iPhone 13 захищений від вологи та пилу за стандартом IP68 — телефон витримує занурення під воду на глибину до трьох метрів. Можна знімати крутий контент під водою, але після цього обов'язково висушіть апарат згідно з інструкцією.
Виробники зменшили у iPhone Midnight виріз під селфі-камеру на 20%, завдяки чому з'явилося місце для значка-відсотка заряду. Але такого значка чомусь не встановили.
На цій сторінці Айфон представлений у кольорі Midnight («Темний зелений») — найпопулярніше забарвлення 2021 року.
Екран Super Retina XDR
Улюблений Retina-дисплей став ще яскравішим. Тепер максимальний показник яскравості 800 кд/м2, але при перегляді HDR-контенту яскравість досягає 1200 кд/м2. Працювати зі смартфоном навіть у яскравий сонячний день максимально комфортно, а вночі він не сліпить очі, якщо захочеться почитати книжку.
Діагональ дисплея в iPhone Midnight — 6,1'', він виконаний за технологією OLED, яка гарантує соковиту та яскраву картинку. До того ж екран почав споживати менше енергії у процесі роботи, за рахунок чого покращилися показники автономності.
iPhone 13 Midnight: продуктивність нового рівня
Айфон 13 базується на 6-ядерному чіпі A15 Bionic, створеному за 5-нм техпроцесом. Процесор включає 15 мільярдів транзисторів, тому він здатний за 1 секунду проводити 15,8 трлн операцій. У парі з чіпсетом працює система машинного навчання Neural Engine, з нею телефон вивчає звички користувача, щоб швидше реагувати на поставлені завдання. У компанії заявляють, що процесор працює до 50% швидше навіть із ресурсомісткими програмами.
iPhone 13 обіцяє новий рівень геймінгу з оновленим графічним процесором, який тепер на 30% швидше опрацьовує графіку в іграх і дозволяє розробникам додавати в програми нові фішки.
Пам'ять
Придбати iPhone 13 «Темна ніч» можна з таким набором пам'яті:
- 128 Гб,
- 256 Гб,
- 512 Гб.
Встановлення карток пам'яті в iPhone Midnight неможливе, тому рекомендуємо брати модифікацію із запасом. Чим більше пам'яті, тим вищою є ціна iPhone 13.
Час автономної роботи
Айфон 13 у всьому перевершує свого попередника, у тому числі й у питанні автономності. Він отримав акумулятор об'ємом 3227 мАг, енергоефективний екран та процесор, що дозволяє довше тримати заряд. iPhone 13 працює на 2 години довше. Якщо активувати Smart Data, смартфон почне працювати в енергозберігаючому режимі.
Для заряджання пристрою у кольорі Midnight використовується бездротова зарядка MagSafe, але також можлива дротова зарядка через роз'єм Lightning. Враховуйте, що в комплекті постачання немає зарядного, його доведеться купувати окремо. Але в Купертіно пропонують придбати бездротові системи MagSafe, оскільки за ними майбутнє.
5G та інші комунікації
Поки що в Україні лише планується впровадження мереж п'ятого покоління, в Америці та багатьох країнах Європи вони вже є. Тому Apple намагається створити найкращі умови для їх використання. Для цього в iPhone 13 Midnight встановлені нові антени та радіокомпоненти, що пропонують кращу швидкість 5G. При невеликому відсотку заряду режим Smart Data iPhone автоматично перемкне смартфон на знижену передачу даних для економії енергії.
Камера iPhone 13 Midnight
Два об'єктиви з роздільною здатністю по 12 Мп чудово справляються із завданнями зйомки фото та відео. Незважаючи на таку ж кількість мегапікселів, як і в дванадцятій серії, новинка отримала ряд апаратних покращень:
- Надширококутний модуль став кращим, тепер він захоплює на 47% більше світла. Саме через це його змістили вліво.
- Підтримується стабілізація зі зсувом матриці, як в iPhone 12 Pro Max: менше тремтячих відео і змащених фото.
- Наявність режиму Smart HDR 4, який здатен індивідуально налаштовувати експозицію для кількох людей (до чотирьох осіб) у кадрі.
- Завдяки короткій витримці виходять якісніші знімки вночі та при поганому освітленні.
- З'явилися фотографічні стилі, які не варто плутати із фільтрами. Їхня особливість у тому, що вони можуть змінити кольору, не змінюючи відтінки шкіри та неба. Усього є чотири стилі: барвистий, насичений контрастний, теплий, прохолодний.
- Підтримується відеозйомка у 8К на швидкості 60 к/с, а також у форматі Dolby Vision HDR.
Режим «Кіноефект»
Cinematic Mode — те, чому Епл присвятила більшу частину презентації. Сьогодні велику роль грають можливості техніки, за допомогою якої цей контент створюється. Так, режим «Кіноефект» задіює нейротехнології та можливості штучного інтелекту, щоб утримати увагу. iPhone 13 Midnight розуміє, у кадрі має з'явитися нова людина, переводить фокус на неї, після зйомки користувачі можуть налаштувати ефект боке.
Оформлення замовлення в Стилусі
Щоб купити iPhone 13 Midnight вигідно, замовляйте його на stylus.ua. Наші фахівці завжди готові допомогти оформити замовлення та детальніше розповісти про товар. Натискайте кнопку «Купити», заповнюйте контактну інформацію та вибирайте зручний спосіб доставки та оплати.