iPhone 13 PRO MAX
На жаль, за такими параметрамами товарів не знайдено. Будь ласка, виберіть інші параметри
iPhone 13 PRO MAX - останні відгуки
iPhone 13 PRO MAX - відеоогляди
iPhone 13 Pro Max – смартфон, в якому поєднуються найпередовіші технології з тих, що Епл колись пропонувала покупцям. Про це на презентації заявив Грег Джозвіак, старший віце-президент Apple з міжнародного маркетингу. Покращена система камер, графічна складова, 120-герцевий дисплей та інші фішки, які додають звичайному 13 Айфон приставку «Про».
iPhone 13 Pro Max: покращений дизайн
Не можна сказати, що Айфон змінився кардинально, але помітні зовнішні зміни все ж таки є. Корпус iPhone виконаний зі скла, бічні рамки – з авіаційного алюмінію. А переднє скло покрите керамікою Ceramic Shield, що радикально підвищує міцність дисплею. Сподіваємося, що він легше переносить падіння та не покривається тріщинами.
У новому поколінні iPhone розробники зменшили виріз під селфі-камеру на 20%, однак не додали значок відсотка для відображення рівня заряду з огляду на те, що місце для цього є.
Корпус серії Pro Max захищений від вологи та пилу за стандартом IP68. Телефон витримує занурення на глибину до 6 м на півгодини. Можете знімати ефектні відео під водою з рибками або просто робити гарні фото.
iPhone 13 Pro Max: кольорні рішення
Sierra Blue (небесно-блакитний)
Це забарвлення дуже ніжне, гарне і найновіше. Якщо купити 13 Про Макс у кольорі Sierra Blue, всім буде зрозуміло, що у вас саме 13 серія з найкрутішим набором функцій. Ніжний приємний блакитний відтінок підходить як дівчатам, так і хлопцям.
Graphite (графіт)
Універсальний варіант для тих, хто зазвичай вибирає сірі або чорні гаджети, щоб особливо не виділятися. Такий варіант сподобається любителям мінімалізму та класики. Зазначимо, що задня панель Айфону матова, тому телефон у кольорі графіт не ковзає. Але носити гаджет без чохла все одно не рекомендується.
Gold (золотистий)
Цей колір чимось схожий на золотий корпус Айфону 12, але все ж таки він менш насичений і не такий глянсовий. У поєднанні з чорною передньою панеллю телефон виглядає елегантно та витончено. Модель подобається чоловікам та жінкам, оскільки підкреслює статус та стиль власника.
Silver (сріблястий)
Колір Silver частіше вибирають бізнесмени та бізнес-леді. Це забарвлення підкреслює статус користувача і водночас вважається універсальним. Сріблястий корпус гармонійно поєднується з будь-яким одягом, будь то джинси з футболкою або елегантна вечірня сукня.
ProMotion-дисплей iPhone 13 Pro Max
iPhone 13 Pro Max отримав 120-герцову частоту оновлення. Це означає, що екран оновлюється вдвічі швидше, ніж раніше. Також купертинівці запровадили адаптивну зміну частоти оновлення картинки від 10 до 120 Гц. Технологія розуміє, коли потрібно запустити рендеринг на максималках.
Адаптували й операційну систему: вона стежить за пальцем, і якщо зробити рух інтенсивнішим, то частота підвищується. Оптимізована анімація продовжує термін роботи батареї, можна сміливо говорити, що розробка реалізована справді класно.
Геймери зазначили, що у мобільній грі Genshin Impact з'явився режим 120 FPS. Згідно з офіційним переліком змін, у версії 2.2 з'явилася опція 120 FPS для деяких пристроїв. Тобто власники iPhone 13 Pro Max з технологією ProMotion можуть насолоджуватися картинкою у грі із частотою оновлення 120 Гц.
Особливості екрану 13 Про Макс:
- яскравість – 1200 ніт;
- контрастність – 2000000:1 (стандартна);
- щільність пікселів – 458 пікселів на дюйм;
- матриця OLED гарантує соковиту та яскраву картинку;
- роздільна здатність – 1920х1080 пікселів;
- діагональ – 6,7 дюймів.
На екрані передбачено олеофобне покриття, яке стійке до появи слідів від пальців. Підтримується технологія TrueTone, яка автоматично налаштовує рівень яскравості екрану та баланс білого залежно від навколишнього освітлення.
Особливості Айфону 13 Про Макс
- Розмір. При вазі 238 грамів розміри пристрою становлять 160,8×78,1×7,65 мм. Порівняно з iPhone 12 Pro Max у новинки трохи збільшилася товщина.
- Розміри «чубчика». Виріз під селфі-камеру став меншим на 20%.
- Рідкісний колір. З'явився новий колір Sierra Blue (блакитний).
- Ультраширококутна камера зі світлосилою f/1.8 та кутом огляду 120 градусів.
- Нічний режим та технологія Deep Fusion дозволяють отримати класні кадри за поганого освітлення.
- 3-кратний оптичний зум на збільшення та 2-кратний на віддалення.
- Телеоб'єктив для макрозйомки з 2 см.
- Налаштування камери у різних місцях.
- Операційна система – iOS 15.
- Екран 120 Гц забезпечує більш плавний геймінг.
- Зарядка. Максимальна потужність заряджання – 20 Вт. До 50% телефон заряджається за 30 хвилин.
- 2 СІМки. В iPhone 13 Про Макс можна встановити одну фізичну СІМ-карту, а другу eSIM.
- Фронтальна камера 12 Мп убудована у верхню частину дисплею. Вона вузька, робить чудові кадри, але іноді буває пересвіт.
iPhone 13 Pro Max: процесор та графіка
Айфон базується на найпотужнішому мобільному чіпі – A15 Bionic. Це 6-ядерний процесор, створений за 5-нм техпроцесом. Заявлена не тільки найкраща продуктивність, але й покращене енергоспоживання. Працює чіп у тандемі з 6 Гб оперативної пам'яті стандарту LPDDR4X (раніше просто LPDDR4). В Епл також розповіли про помітний приріст швидкодії: A15 до 50% швидше, ніж у багатьох інших смартфонах. Це найшвидший чіп серед усіх айфонів.
Для звичайного користувача всі ці цифри означають лише одне — все (від програм до ігор) працює плавно і швидко. Але через те, що A15 Bionic вважається дуже швидким чіпом, він нагрівається. Як відзначають користувачі, найбільшою проблемою є скидання яскравості, якщо на вулиці жарко або відбувається гра в складні ігри. Також у 13 Pro Max встановлений потужніший відеопроцесор, ніж у Айфон 13: у ньому п'ять ядер, а не чотири.
Процесор A15 Bionic включає нові відеокодери і декодери, завдяки яким iPhone знімає і редагує у форматі ProRes. Вони не лише займають багато внутрішньої пам'яті (що призвело до появи нової моделі на 1 Тб), але й вимагають високої продуктивності графічного процесора.
Всі фішки камери і не тільки забезпечуються роботою процесора. Крім іншого, він включає процесор обробки зображень. Не забули в Епл і про машинне навчання Neural Engine. Ця 16-ядерна система здатна обробляти до 15,8 трильйона операцій на секунду. Це прискорює роботу додатків, зав'язаних на нейронних обчисленнях. Також ця функція забезпечує швидке та правильне функціонування різних технологій на кшталт онлайн-тексту з iOS 15.
Автономність
iPhone 13 Про Макс працює до 28 годин у режимі відтворення відео, а це на 2,5 години довше за 12 Про Макс. Місткість акумулятора цього разу склала 4352 мАг. Час роботи в автономному режимі:
- до 28 годин відтворення відеороликів;
- до 25 годин відтворення потокового відео;
- до 95 годин відтворення аудіо.
У комплекті постачання немає блока живлення, його доведеться купувати окремо. Але Айфон підтримує прискорену 30-ватну і бездротову магнітну зарядку MagSafe потужністю 15 Вт.
Можливості камери Епл Айфон 13 Про Макс
Смартфон оснащується потрійною камерою:
- 12 Мп, f/1.5 – ширококутний датчик із фокусною відстанню 26 мм та оптичною стабілізацією;
- 12 Мп, f/1.8 – надширококутний модуль з 6-лінзовим об'єктивом;
- 12 Мп – телефотооб'єктив з 3-кратним оптичним зумом.
Основний сенсор став більшим, він уловлює в 2,2 рази більше світла та отримав рекордну діафрагму f/1.5. При цьому роздільна здатність залишилася незмінною. Звичайно, тут ви можете сказати, що в інших смартфонах, наприклад Mi 11 Ultra, стоїть 108-мегапіксельний датчик, ціла система сенсорів і таке інше. Але на виході виходять ті ж 12 мегапікселів, ще й найгіршої якості. Епл реалізували 12 Мп, але це зробили дуже добре. Але куди цікавіший розмір пікселя — 1,9 мікрона (найбільший показник серед смартфонів). Для порівняння, у 12 Про Макс – 1 ,7 мікрона.
Обновився надширококутний датчик та система автофокусу. Тепер можна фотографувати об'єкти на відстані 2 см. Найдрібніші деталі виглядають масштабно – візерунок листа, крапля роси. Діафрагму ультраширококутного об'єктиву було збільшено до f/1.8.
Поліпшенні показники світлосили та велика матриця сприяли покращенню нічної зйомки. Ширококутний модуль захоплює в 2,2 рази більше світла, а надширококутнй – на 92% більше світла. Нічний режим є тепер і в телеоб'єктиві (у 12 айфоні його не було). У результаті фотографії виходять чіткішими з меншою кількістю шуму.
Під час відеозйомки звук записується у стерео.
Режими камери
В Айфоні 13 Про Макс є всі улюблені режими зйомки:
- Портретний режим із розмиттям фону та шістьма варіантами студійного освітлення: природне світло, студійне світло, контурне світло, сценічне світло, сценічне світло моно, світло без контрасту моно.
- Нічний режим для портретів за допомогою сканера LiDAR.
- Панорамний режим, в якому можна отримати фотографії з роздільною здатністю 63 Мп.
- Зйомка відео в slow-mo (уповільнена) та Timelaps.
- Режим Live Photo (живі фотографії).
- Серійна зйомка.
Фотографічні стилі
До знімків, які ви робитимете на iPhone 13 Pro Max, можна застосувати фотографічні стилі. Вони змінять теплоту картинки, але при цьому збережуть природний тон шкіри та колір неба. Щоб застосувати стиль, достатньо вибрати потрібний. Користувачам доступно чотири варіанти:
- Насичений – фото будуть яскравішими і насиченішими.
- Контрастний – на знімку збільшиться рівень контрастності.
- Теплий – кадр буде із золотистим відливом.
- Прохолодний – надає фотографії синій відтінок.
Також на телефоні можна буде створювати власні стилі та застосовувати їх до фотографій.
Smart HDR 4
Ця технологія визначає людей та об'єкти в кадрі, автоматично підлаштовується під сценарій зйомки: регулює контрастність, світло, кольори та відтінки. Технологія може розпізнавати до чотирьох людей у кадрі.
Технологія Deep Fusion для нічної зйомки
Айфон 13 Про Макс створює суперякісні фото в нічний час та за поганого світла. Все завдяки тому, що параметри зйомки тепер налаштовуються автоматично, залежно від ситуації. Також рятує кадр технологія Deep Fusion, яка працює у парі із системою Neural Engine. Вона аналізує всі пікселі фотографій, зроблених із різною експозицією, та формує підсумковий кадр шляхом поєднання найуспішніших областей з максимальною кількістю деталей.
Представники компанії Епл розповіли, що ультраширококутна камера почала вловлювати на 47% більше світла за рахунок збільшеної діафрагми. Тому фотографії виходять без шуму. А за рахунок короткої витримки вдається отримати якісніші кадри.
Стабілізація зі зсувом матриці
Така ж стабілізація зі зсувом матриці була в iPhone 12 Pro Max, і саме цей смартфон вважався найкращим у плані фотоможливостей. Тепер аналогічна стабілізація з'явилася у всій 13-й серії. Вона допомагає стабілізувати кадр, коли ви записуєте відео або робите фото у русі. Тремтіння, яке може з'являтися під час зйомки, «бере на себе» стабілізація, гарантуючи, що у вас вийде чіткий і не розмитий кадр.
Створюйте відеоролики в ProRes
iPhone 13 Pro Max став першим у світі смартфоном, на який можна зняти повноцінний фільм чи відеокліп. Знімати можна у форматі ProRres, в якому абсолютно не втрачається якість і дані не стискаються, відео з відмінною деталізацією у високій якості. Крім цього, відзнятий відеоролик можна відразу відредагувати, відправивши його з телефону до Final Cut Pro на Mac.
Макрозйомка на надширококутний об'єктив
Всі «прошки» отримали нову надширококутну камеру з можливістю макрозйомки. Ця особливість дозволяє зняти найдрібніші деталі об'єкту. Опція не вимагає якоїсь спеціальної активації в налаштуваннях, досить просто розпочати запис. Причому можна знімати з відстані 2 см до об'єкта.
Функція QuickTake
Ця функція дозволяє не перемикатися між режимами зйомки з фото на відео. Якщо хочете записати відео, коли у вас увімкнено режим фото, то просто утримуйте кнопку зйомки, поки не запишиться відео. Так ви точно встигнете зняти цей момент.
Режими Slow-mo та TimeLaps
Давно не секрет, що айфони вміють записувати уповільнені відео на швидкості 120 к/с. Телефони 13 серії можуть записувати slow-mo відео у FullHD (1920×1080 пікселів) на швидкості 240 к/с. Так ви зможете зробити ефектні відео вогнища, що горить, морських хвиль або краплі роси. Відеозйомка в такому форматі вимагає кодека H.265 (High Efficiency Video Coding), та він є в чіпі A15 Bionic.
Щоб записати уповільнене відео на iPhone 13 Про Макс, відкрийте камеру та виберіть розділ «Запис уповільненого відео».
У режимі Таймлапс вдається зняти прискорені відеоролики: рух хмар по небу, танення морозива та ін. Для прискореної зйомки необхідно зайти в додаток камери, перейти в Таймлапс і натиснути на червону кнопку для початку зйомки.
Селфі-камера Айфон 13 Про Макс
У вирізі дисплею знаходиться фронтальна камера з роздільною здатністю 12 Мп та світлосилою f/2.2. Вона чудово справляється зі створенням чітких фото та відео. У цьому їй допомагають такі режими та функції.
Кіноефект
Як і основна камера, фронтальна теж підтримує зйомку в режимі «Кіноефект». Записувати відео з розмитим фоном можна з роздільною здатністю 1080р на швидкості 30 к/с.
Smart HDR 4
Селфі-камера Айфону 13 Про Макс автоматично настроїть контрастність, відтінок шкіри та освітлення залежно від сценарію зйомки, а також розпізнає у кадрі до чотирьох людей.
Відзеркалення селфі
Бувало таке, що при створенні селфі ви дивитеся на екран і вам подобається очікуваний результат, але на підсумковому знімку все виглядає негаразд. Справа в тому, що фронтальна камера Айфон віддзеркалює селфі, як у дзеркалі в горизонтальному положенні. Заберіть цю функцію, щоб фото виходили як на прев'ю. Зробити це можна, виконавши ряд дій: зайдіть у «Налаштування» – «Камера» – «Передня камера дзеркально».
Deep Fusion
Як і в основній камері, технологія рятує кадр, коли мало світла. Фінальний кадр створюється з поєднання найуспішніших областей знімка з максимальною кількістю деталей та найкращими текстурами.
Можливості основної та селфі-камер Айфону 13 вийшли на новий рівень. Тепер, маючи телефон у кишені, можна вмить запам'ятати красу, створити професійний кадр або записати відео з кіношним ефектом та кращою деталізацією. Якщо ви серйозно захоплюєтеся зйомкою або ведете блог, вам обов'язково варто спробувати зняти на флагмани Apple. Впевнені, ви оціните якість!
5G та інші комунікації
Новий процесор також пропонує підтримку більшої кількості 5G-діапазонів. В наявності також смарт-режим передачі даних, який допоможе заощаджити заряд акумулятора, автоматично перемикаючи Айфон 13 Про Макс на мережі LTE. Крім мереж п'ятого покоління, також реалізовано підтримку:
- Wi-Fi 6 (802.11ax) із технологією MIMO 2x2 для комфортного веб-серфінгу;
- Bluetooth 5.0 для підключення бездротових навушників;
- NFC для безконтактної сплати покупок.
iPhone 13 Pro Max з eSIM
В Україні можна придбати iPhone з карткою eSIM. Це така віртуальна СІМ-картка від мобільного оператора, яка працюватиме в режимі звичайної фізичної СІМ-картки. Тобто разом із фізичною карткою ви зможете користуватися ще й віртуальною.
На iPhone з eSIM зазвичай встановлюють кілька профілів – пристрої можуть працювати з п'ятьма різними номерами. Такий підхід дозволяє вибирати найвигідніші тарифні плани та користуватися декількома одночасно. В Україні технологію підтримують оператори Lifecell, Київстар, Vodafone та 3Mob. Для підключення eSIM потрібно звернутися до оператора мобільного зв'язку та замовити віртуальну СІМ-картку.
Система FaceID та її налаштування
FaceID
Враховуючи, що ваш iPhone – це джерело конфіденційної інформації. Для її захисту Епл оснастила телефон сканером FaceID – системою розпізнавання обличчя. Завдяки цій технології ви можете не тільки розблокувати гаджет, але й здійснити покупку або увійти до онлайн-банкінгу.
FaceID дуже простий для користувача – для зняття блокування достатньо подивитися на смартфон. Як запевняє виробник, ошукати FaceID не вдасться навіть за допомогою фото. Працює технологія через систему камер TrueDepth, яка складає 3D-модель особи користувача. Відбувається це так: система проектує в наявності більше 30 000 невидимих точок, після чого займається їх обробкою. Так, Айфон 13 Про Макс отримує структурну карту зображення в інфрачервоному кольорі. Після цього чіп зіставляє отриманий рельєф із зареєстрованими у пам'яті пристрою даними. При збігу даних блокування знімається. Якщо ні, Айфон запросить пароль або інший код доступу.
Технологія відмінно спрацьовує навіть за повної відсутності освітлення та автоматично адаптується до невеликих змін у зовнішності: макіяж, легке неголення. Процес розпізнавання займає менше секунди.
Налаштування роботи FaceID
Для правильного налаштування технології необхідно, щоб ваші очі, ніс та рот були повністю відкриті. Також важливо дотримуватися дистанції, оскільки FaceID найкраще працює на відстані витягнутої руки (25-50 см). Айфон має бути лише у вертикальній орієнтації.
Налаштування FaceID на iPhone:
- Зайдіть до «Налаштування» — «FaceID та код-пароль».
- Якщо система запитує пароль, введіть його, а потім натисніть «Налаштування FaceID».
- Розташуйте телефон навпроти обличчя та натисніть кнопку «Приступити».
- Намагайтеся весь час бути у рамці та рухати головою по колу.
- Після завершення сканування натисніть «Далі».
- Плавно рухайте головою, щоб коло заповнилося вдруге.
Готово, ви додали свою особу в пам'ять Айфону, і тепер функція FaceID буде працювати. Якщо ви ще не задали код-пароль, система запропонує його створити.
Також ви можете зробити так, щоб iPhone 13 Pro Max розпізнав вас у масці. Для цього необхідно зайти в розділ «Налаштування», «FaceID і код-пароль» та стерти з пам'яті обличчя без маски. Потім натисніть «Налаштування FaceID». Процедура сканування обличчя така сама, як і при опрацюванні першого образу, але потрібно використовувати маску: складіть її вдвічі і прикладіть до половини обличчя. Натисніть «Приступити». Дотримуйтесь інструкцій на екрані. Після завершення натисніть «Альтернативний зовнішній вигляд» та продовжіть сканування, додавши маску до іншої половини обличчя. Підказки на телефоні допоможуть довести справу до кінця.
Щоб функція FaceID працювала стабільно та швидко, час від часу протирайте дисплей м'якою тканиною або серветкою. Справа в тому, що роботі FaceID може заважати брудний дисплей – система довше розпізнаватиме користувача. Погіршить ситуацію і дешеве захисне скло, оскільки воно блокує інфрачервоні промені камери TrueDepth. Тому віддайте перевагу якісному захисному склу, яке не знижує функціональність пристрою.
Датчики та сканери в Айфон 13 Про Макс
Новинка 2021 року отримала наступний набір датчиків:
- датчик наближення;
- акселерометр;
- датчик освітлення;
- гіроскоп;
- барометр.
Датчик наближення
Він відповідає за блокування екрану під час розмови, щоб випадково не натиснули якусь кнопку, не скинули виклик, не включили гучний зв'язок і т.д. Подібні ситуації часто трапляються, коли екран прикладається до щоки, але датчик наближення вирішує цю проблему і гасить екран, щоб ніщо не заважало спілкуванню.
Акселерометр
Найвідоміший датчик серед усіх перерахованих – це акселерометр. Він вимірює прискорення тіла у просторі та автоматично перевертає картинку на дисплеї вертикально чи горизонтально. Цей датчик встановлено абсолютно у всіх сучасних смартфонах, а його робота полягає в автоматичній зміні орієнтації екрану при повороті пристрою.
Гіроскоп
Датчик, який визначає швидкість кутового обертання. Саме гіроскоп дозволяє користувачеві поворотом гаджета керувати грою. Він також використовується при зйомці та для координування дронів.
Датчик освітленості
Цей контролер аналізує рівень освітлення навколо iPhone. Коли датчик отримав потрібну інформацію, він виставляє комфортну яскравість екрана для користувача, позбавляючи необхідності підбирати все вручну. Це дуже корисний датчик, який є у багатьох смартфонах. Завдяки йому екран Retina на вулиці буде максимально яскравим, а у приміщенні яскравість знизиться до середнього рівня. Вночі екранне світло буде мінімальним — безпечним для очей.
Звук в iPhone 13 Pro Max
Звукова підсистема Айфону 13 Про Макс практично ідентична моделі 12 Про Макс. Якість звуку у новинці протестували фахівці DxOMark, вони присудили телефону 76 балів за якість відтворення та 70 – за якість запису. Динамік у телефоні гучний, чіткий, дозволяє комфортно розмовляти в гамірній обстановці. З мікрофоном та системою шумозаглушення проблем теж немає.
Основний та розмовний динаміки у парі дають стереозвук в іграх та медіа. Фахівці відзначають, що це одна з найкращих пар динаміків у флагманських смартфонах. Музику слухати приємно як через динаміки, так і через навушники. Тішить ще й наявність басу у динаміках (наскільки він можливий для такого маленького гаджета), що надає об'ємне звучання.
Ціна на Айфон 13 Про Макс
Ціна Айфону 13 Про Макс залежить від об'єму пам'яті. Цього разу виробник не випустив модифікації на 64 Гб, оскільки такого об'єму замало для завдань 2021-2022 років, особливо коли фото стали важити більше за рахунок нових можливостей камери. Купуючи будь-який смартфон, потрібно розуміти, що ціна підвищуватиметься зі збільшенням обсягу пам'яті. Який об'єм пам'яті передбачено в 13 Про Макс:
- 128 Гб – модифікація з мінімальним обсягом пам'яті, але її все одно буде достатньо для великої кількості фотографій, відеороликів та програм. Але іноді доведеться звільняти місце.
- 256 Гб – версія дорожче, пропонує більше місця для особистих даних, музики, документів, фото та відео. Можна не хвилюватись, що місця не вистачить.
- 512 Гб – чудовий варіант для тих, хто фотографує часто і багато, а також для тих, у кого велика кількість програм на телефоні.
- 1 Тб – з такою модифікацією у вас навряд чи закінчиться місце для зберігання фотографій, музики чи документів. Найкраще рішення для тих, хто багато фотографує та знімає відеоролики, підійде для блогерів та контент-мейкерів.
Зазначимо, що встановлена на iPhone 13 Pro Max ціна повністю виправдовує його продуктивність та інші технічні можливості.
Купити iPhone 13 Pro Max вигідно в інтернет-магазині «Стилус»
Знайти смартфон в Україні у потрібному кольорі та з необхідним об'ємом пам'яті не так просто, як хотілося б. У деяких магазинах немає потрібного забарвлення, в інших – пам'яті. Але в інтернет-магазині «Стилус» завжди в наявності цей iPhone 13 Pro Max, а якщо ні – то доступний до замовлення.
Телефон можна забрати як самостійно із точки видачі у вашому місті, так і замовити доставку поштою. При отриманні товару ви його оглядаєте і потім оплачуєте покупку. У магазині «Стилус» найнижчі ціни, швидка доставка по Україні та гарантія якості. На всі додаткові запитання із задоволенням дадуть відповіді наші менеджери. Відправляємо iPhone у всі міста України: Київ, Львів, Дніпро, Ужгород та ін.