Ноутбуки з 8 Гб оперативної пам'яті

Ви вибрали
Оперативна пам'ять
8 ГБ
Скинути всі фільтри
Ціна(грн)
віддо
Виробник
В асортименті представлені товари від різних виробників і торгових марок.
Всі значення
Тип
Залежно від комплектації і технічних характеристик, девайс може служити для офісної роботи або в якості геймерского обладнання, розрізняють споживчі лептопи та ноутбуки для професіоналів, існують пристрої бізнес-класу і бюджетні варіанти.
Всі значення
Клас
Даний параметр вказує на приналежність ноутбука до певного класу. Наприклад, може бути для бізнесу, тонкий і легкий, з SSD і т.д.
Всі значення
Діагональ екрана
Розмір монітора (вимірюється в дюймах - «" ») визначає габарити виробу. Апарати мають стандартизовані величини діагоналі. При великих її значеннях на екрані можливо відображати картинку максимального розміру без прокрутки і масштабування. Величина дисплея пов'язана з роздільною здатністю встановленої матриці. Великий екран з високою роздільною здатністю важливий для перегляду відео та геймінгу.
Всі значення
Роздільна здатність екрана
Розмір дисплея по горизонталі і вертикалі в пікселях - точках, що випромінюють світло. Чим більше параметри роздільної здатності матриці, тим вище деталізація і чіткість відтворюваної картинки. Для виробів з великою діагоналлю екрану важливий підвищений показник роздільної здатності. Разом з тим, чим він вище, тим могутнішою повинна бути відеокарта. Мінімальне значення роздільної здатності апаратів - 1024х768, що дозволяє відтворювати відеоконтент стандарту 720p. Для ігрових і мультимедійних апаратів характерний формат до 4K.
Всі значення
Тип екрана
Визначає рівень контрастності і яскравості зображення, а також зручність у користуванні пристроєм.
Всі значення
Тип матриці
Параметр, що позначає вид матриці, який використовується в ноутбуці. Вона впливає на якість зображення, реалістичність передачі кольору, насиченість відтінків і кольорів.
Всі значення
Частота оновлення екрану
Частота оновлення екрану впливає на динамічність відтворення сцени. Для звичайного користувача цей параметр не особливо важливий і підійде параметр 60 Гц. Частота оновлення важлива для геймерів - тут важливо, щоб екран оновлювався з частотою 120 або 144 Гц. Чим вище частота оновлення, тим динамічніше і жвавіше картинка.
Всі значення
Процесор
«Серце» апарату, призначення якого - обробляти інформацію, що надходить. Вироби оснащені багатоядерними CPU різних поколінь. Кращі показники продуктивності і швидкодії показують процесори з підвищеним числом ядер, які реалізують паралельну мультипоточну обробку даних. Технологія TurboBoost дозволяє за рахунок адаптивної зміни величини тактової частоти CPU підтримувати високу продуктивність ноутбука незалежно від ресурсоємності завдань.
Всі значення
Базова частота процесора, ГГц
Чим вище показник, тим швидше працює ноутбук. Топові моделі на останніх процесорах Intel 10 покоління працюють на частоті 3,1 Ггц, в той час як процесори бюджетних пристроїв працюють на частоті 1,6 Ггц.
Всі значення
Пікова робоче навантаження процесора, ГГц
Даний параметр вказує максимально можливе навантаження на процесор. У топових моделях цей показник досягає 5 Ггц. Для ігор і складних графічних завдань потрібно брати модель з максимальною частотою від 4 Ггц, для веб-серфінгу, перегляду фільмів і роботи з документами досить процесора з частотою до 4 Ггц.
Всі значення
Кількість ядер процесора
У каталозі представлені 2-, 4-, 6- і 8-ядерні процесори. Кількість ядер впливає на кількість операцій, які користувач може виконувати одночасно, відповідно 6-ядерний процесор краще 2-ядерного.
Всі значення
Кеш-пам'ять процесора
Кеш-пам'ять необхідна для зменшення середніх відрізків часу, необхідних процесору для доступу до комп'ютерної пам'яті. Існує кілька рівнів кеш-пам'яті: L1 - найбільш швидкий, оскільки має найменший обсяг (до 1 Мб); L2 - працює повільніше, але обсяг пам'яті більше; L3 - найповільніший рівень пам'яті з найбільшою ємністю.
Всі значення
Оперативна пам'ять
Від обсягу оперативної пам'яті (ОЗУ) залежить швидкодія процесора. Чим більше обсяг ОЗУ, тим швидше буде завантажуватися операційна система, оброблятися інформація, прогружаются гри. Якщо обсяг ОЗУ маленький (4 Гб), то ноутбук може гальмувати і підвисати, він буде з важкістю працювати в багатозадачному режимі. Кращим варіантом для купівлі буде модель з об'ємом ОЗУ від 8 Гб і більше.
Всі значення
Тип оперативної пам'яті
Чим вище тип пам'яті, тим швидше буде працювати система. Наприклад, DDR4 працює швидше DDR2. При цьому у деяких типів пам'яті є приставка L. Що вона означає? Розглянемо на прикладі DDR3L. DDR3L - це тип оперативної пам'яті аналогічний DDR3, але має знижене на 10% енергоспоживання.
Всі значення
Частота оновлення оперативної пам'яті
Тут працює просте правило: чим вище частота, тим краща швидкодія ноутбука.
Всі значення
Кількість слотів для оперативної пам'яті
Це важлива характеристика для тих, хто планує після купівлі ноутбука збільшити обсяг пам'яті самостійно. У ноутбуці може бути до 4 слотів для розширення ОЗП.
Всі значення
Тип накопичувача
Файлове сховище, яким укомплектований лептоп. Багато моделей апаратів допускають додаткове підключення через роз'єм зовнішнього накопичувача аналогічного або іншого типу, а також заміну штатного.
Всі значення
Обсяг HDD
Найбільш поширений тип накопичувача даних. На HDD зберігається система, службові програми та файли користувачів. Чим більше розмір диска (1 Тб), тим швидше функціонує виріб.
Всі значення
Обсяг SSD
Твердотільний накопичувач даних забезпечує можливість багаторазового запису, зчитування і модифікації даних. Чим вище величина обсягу пам'яті високошвидкісного SSD накопичувача (1 Тб), тим більшими можливостями для зберігання файлів з будь-якими розширеннями володіє ноутбук.
Всі значення
Обсяг EMMC
Чим більше обсяг EMMC-диска, тим більше інформації зможе зберігати користувач. Але EMMC-накопичувачі вважаються застарілими, тому краще віддати перевагу HDD- або SSD-дискам. У той же час ноутбуки з EMMC-накопичувачами коштують дешевше, але швидкість роботи набагато поступається моделям з HDD, і тим більше з SSD-дисками.
Всі значення
Обсяг SSHD
SSHD - це гібридний диск, поєднання SSD + HDD. Як правило, обсяг SSD в таких ноутбуках складає 8 Гб, а обсяг HDD від 128 Гб і більше.
Всі значення
Тип відеоадаптера
Визначає продуктивність обробки відеоданих і якість відтворення виведеного на екран зображення.
Всі значення
Відеоадаптер
Важливий електронний компонент материнської плати, що відповідає за плавний вивід будь-якого зображення на екран. Відеокарти відрізняються продуктивністю, енергоспоживанням, кількістю ядер, наявністю або відсутністю власної пам'яті. В останньому випадку під потреби видеообробки графічний процесор забирає частину обсягу ОЗУ, що знижує продуктивність апарату.
Всі значення
Обсяг відеопам'яті
Власна пам'ять, вбудована в графічну карту. Подібним ресурсом володіють тільки дискретні процесори. Чим більше розмір відеопам'яті, тим вище потенціал продуктивності графічної карти, встановленої в пристрій. Тим краще чіп обробляє дані і плавно відтворює динамічну і складну графіку, включаючи доповнену реальність і 3D-ігри. Просунуті ноутбуки мають до 8 Гб відеопам'яті, бюджетні моделі - 2-3 Гб.
Всі значення
Тип пам'яті відеокарти
У ноутбуках можна зустріти відеокарти з пам'яттю типу DDR2, DDR3, DDR4 і DDR5. Перші два - типи чіпів, які використовуються в старих або бюджетних моделях ноутбуків. Що стосується DDR4 і DDR5, то тут мова йде про більш дорогі, але разом з тим і продуктивні моделі.
Всі значення
Вбудований оптичний накопичувач
Електромеханічний привід, який забезпечує за допомогою лазера процес цифрового запису і зчитування файлів з оптичних дисків різних типів, наприклад, DVD, Blue-ray.
Всі значення
Операційна система
Програмна оболонка, в якій функціонують штатні і завантажувані додатки. Попередньо встановлена виробником ОС оптимально налаштована під конкретну апаратну конфігурацію виробу, визначає його функціонал і зручність використання інтерфейсу.
Всі значення
Комунікації
Технології, що дозволяють обмінюватися даними, шукати інформацію в інтернеті, керувати технікою, підключати інші пристрої.
Всі значення
Додатково
Додаткові функції ноутбука, що роблять користування пристроєм більш зручним.
Всі значення
Колір підсвічування
Всі значення
Батарея
Джерело автономного живлення ноутбука. Може бути знімна (встановлюється в корпус апарату, може зніматися) і незнімна (вбудована в корпус ноутбука).
Всі значення
Ємність аккумулятора
Обсяг вказує на час роботи пристрою без підзарядки. Чим більше ємність акумулятора, тим краще. Але не варто вибирати занадто велику батарею, оскільки це збільшить вагу ноутбука. Золота середина - це 86-95 Втч. Автономності, як правило, вистачає на 7-9 годин використання.
Всі значення
Матеріал корпусу
Всі значення
Товщина
Для тих, кому важлива мобільність і компактність, важливим параметром буде і товщина ноутбука. В асортименті представлені найтонші моделі до 1,5 мм, потім слідують ноутбуки 1,5-3 мм. Це оптимальні варіанти для комфортного переміщення. Моделі товщиною від 2,5 мм до 5 мм важко транспортувати (оскільки вони більше важать), але при бажанні можливо.
Всі значення
Вага
Якщо плануєте носити ноутбук з собою на роботу, навчання, брати у відрядження і поїздки, то придивіться до моделей вагою до 1,5-2 кг. Для стаціонарного користування і нечасто транспортування підійдуть моделі вагою 2-3 кг. Ноутбуки вагою понад 3 кг краще використовувати стаціонарно.
Всі значення
Країна-виробник товару
Більшість моделей зроблені в Китаї, але також є пристрої з Тайваню (Dell) і Великобританії (Panasonic).
Всі значення
Тести FPS
Даний показник вказує, яку частоту кадрів ноутбук видає в іграх PUBG, «Відьмак», GTA, DOTA, Metro Exodus. Поставте галочку навпроти гри, в яку плануєте грати, і підберіть модель.
Всі значення
Колір
В асортименті представлені товари різних кольорів: від класичних чорних до золотистих, синіх, червоних і т.д.
Всі значення
Розстрочка
Ми надаємо розстрочку на 4, 6, 8 і 15 місяців. Також можете придбати товар в кредит. У цьому пункті будуть відображатися моделі, доступні для оплати на умовах розстрочки або кредиту.
Всі значення
Фільтр
Сортування
Сортувати за:
Закрити
Відображати
19 999грн
22 437грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 6 місяці
6
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" TN+film (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-1135G7 (2.4 - 4.2 ГГц) / 4 - ядерный
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs
Операційна система:DOS
Вага:1.7 кг
Показати всі
Акція: З кредитом чи оплатою частинами ви можете розбити вартість товару на кілька місяців із нульовим першим внеском! До кінця акції213Днів
26 299грн
34 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
3 відгука
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i5-10300H (2.5 - 4.5 ГГц) / 4 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ SSD
Відеоадаптер:nVidia GeForce GTX 1650, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:без ОС
Вага:2.3 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-55-5354 (NH.QHXAA.001)
34 275грн
38 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:17.3" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-12500H (2.5 - 4.5 ГГц) / 12 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:2.9
Показати всі
Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101A5RM)Хіт продажу
23 599грн
32 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i5-11320H (3.2 - 4.5 ГГц) / 4 - ядерный
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:nVidia GeForce GTX 1650, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:DOS
Вага:2.25 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
Ноутбук Samsung Galaxy Book Pro (NP930XDB-KF1IT)
32 477грн
36 355грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:13.3" AMOLED (1920х1080)
Тип екрану:глянец
Процесор:Intel Core i5-1135G7 (2.4 - 4.2 ГГц) / 4 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:0.87 кг
Показати всі
Ноутбук Lenovo V15 G2 ITL (82KB016MPB)
17 953грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 6 місяці
6
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 Гб
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i3-1115G4 (3.0 - 4.1 ГГц) / 2 - ядерный
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics
Операційна система:Windows 11 Pro
Вага:1.7 кг
Показати всі
17 999грн
21 607грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 6 місяці
6
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 Гб
Екран:15,6" (1920x1080)
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i3-1115G4 (1.7 - 4.1 ГГц) / 2 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics
Вага:1.9 кг
Показати всі
Акція: З кредитом чи оплатою частинами ви можете розбити вартість товару на кілька місяців із нульовим першим внеском! До кінця акції213Днів
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 (FX506LHB-HN323W)Хіт продажу
30 051грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-10300H (2.5 - 4.5 ГГц) / 4 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVidia GeForce GTX 1650 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:2.3 кг
Показати всі
Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 (FA507RE-A15.R73050T)Хіт продажу
35 762грн
40 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовий
Процесор:AMD Ryzen 7 6800H
Обсяг накопичувача:512
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050TI
Операційна система:Microsoft Window 11 Home
Вага:2.2 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
Ноутбук Asus Chromebook Flip CX3 CX3400FMA (CX3400FMA-EC0226)
24 799грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:14" IPS Touch (1920x1080) Full HD
Процесор:Intel Core i3-1110G4 (2.5 - 3.9 ГГц) / 2 - ядерный
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics
Операційна система:Chrome OS
Вага:1.65 кг
Показати всі
Ноутбук Lenovo V V15 (82KD00FYPB)Новинка
14 628грн
18 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 6 місяці
6
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" TN+film (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:AMD Ryzen 3 5300U (2.6 - 3.8 ГГц) / 4 - ядерный
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon RX Vega 6
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:1.7 кг
Показати всі
53 560грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15,6" FHD (1920x1080), IPS, 45% NTSC, 120 Гц, FreeSync
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:AMD Ryzen 5 5600H (3.3 - 4.2 ГГц) / 6 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 11
Вага:2.4 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
Ноутбук ASUS TUF Dash F15 FX517ZC (FX517ZC-HN005)
31 570грн
36 165грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антиблікове покриття
Процесор:Intel Core i5-12450H (2.0 – 4.4 ГГц) / 8 – ядерний
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:без ОС
Вага:2 кг
Показати всі
Ноутбук ASUS TUF F15 (FX506HC-HN011)Хіт продажу
33 179грн
39 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-11400H (2.7 - 4.5 ГГц) / 6 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 4 ГБ
Операційна система:DOS
Вага:2.3 кг
Показати всі
18 999грн
25 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 6 місяці
6
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" FHD (1920x1080) IPS
Тип екрану:антиблікове покриття
Процесор:AMD Ryzen 5 5500U (2.1 - 4.0 ГГц) / 6 - ядерний
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:1.65 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
Ноутбук MSI GF63 Thin 11UD (GF63 11UD-213XPL)Хіт продажу
31 780грн
35 479грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
1 відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6 FullHD (1920 х 1080)
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-11400H (2.7 - 4.5 ГГц) / 6 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050Ti, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:DOS
Вага:1.86 кг
Показати всі
16 699грн
21 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 6 місяці
6
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6 FullHD (1920 х 1080) TN+film
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:AMD Ryzen 5 5500U (2.1 - 4.0 GHz) / 6-ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Windows 11
Вага:1.7 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
28 532грн
28 703грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6 " (1920х1080) - Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 5 5500U (2.1 - 4.0 GHz)
Обсяг накопичувача:512 ГБ SSD
Відеоадаптер:NVidia GeForce GTX 1650 , 4 ГБ GDDR6
Операційна система:DOS
Вага:2.1 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101FAPB)Хіт продажу
28 080грн
32 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i5-11320H (3.2 - 4.5 ГГц) / 4 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:nVidia GeForce GTX 1650, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:без ОС
Вага:2.3 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
41 999грн
53 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-12450H (3.3 - 4.4 ГГц) / 8 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVidia GeForce RTX 4050, 8 ГБ GDDR6
Операційна система:DOS
Вага:1.98 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
35 355грн
42 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:17.3 " (1920x1080)
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 7 5800H (3.2 - 4.4 ГГц) / 8 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ SSD
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:2.98 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
69 999грн
79 923грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:13.3 "
Тип екрану:антиблікове покриття
Процесор:Intel Core i5-L16G7 (Lakefield)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics
Операційна система:Windows 10
Вага:0.99 кг
Показати всі
Акція: З кредитом чи оплатою частинами ви можете розбити вартість товару на кілька місяців із нульовим першим внеском! До кінця акції213Днів
30 539грн
40 959грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
3 відгука
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:14" IPS (1920x1080) Full HD
Процесор:Intel Core i5-1135G7 (2.4 - 4.2 ГГц) / 4 - ядерний
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Windows 10 Pro
Вага:1.3 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
Ноутбук Lenovo V15 G2 ITL (82KB016NPB)
18 595грн
21 731грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 6 місяці
6
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 Гб
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i3-1115G4 (3.0 - 4.1 ГГц) 2 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics 10Gen
Операційна система:Windows 11 Pro
Вага:1.7 кг
Показати всі
32 499грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i7-11800H (2.3 - 4.6 ГГц) / 8 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB
Операційна система:Windows 11
Вага:2.3 кг
Показати всі
Бери участь у літній розпродажі, знижки на багато товарів до -50%!До кінця акції10Днів
Ноутбук HUAWEI MateBook D 15 (BohrD-WDH9DL)
24 232грн
26 531грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080)
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-1135G7 (2.4 - 4.2 ГГц) / 4 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 Гб (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:1.55 кг
Показати всі
Ноутбук Dell Inspiron 7425 (I7425-A242PBL-PUS)
24 391грн
33 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:14 " (1920x1200)
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:AMD Ryzen 5 5625U (2.3 - 4.3 ГГц) / 6 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:1.6 кг
Показати всі
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB (FX506LHB-HN345W)
29 772грн
32 126грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-10300H (2.5 - 4.5 ГГц) / 4 - ядерный
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVidia GeForce GTX 1650 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:2.3 кг
Показати всі
Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-55 (NH.QG2EP.002)
45 089грн
49 722грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 9 місяці
9
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:17.3" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовий
Процесор:Intel Core i5-12500H (2.5 – 4.5 ГГц) / 12 – ядерний
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB
Операційна система:DOS
Вага:3 кг
Показати всі
Ноутбук Acer Aspire 5 515-47-R6SX (NX.K86EX.00Q)Хіт продажу
19 199грн
24 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Оплата частями от Приватбанк на 3 місяці
3
Мгновенная рассрочка от Приватбанк
Оплата частями от Sportbank на 6 місяці
6
Залишити відгук
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Екран:15.6" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 5 5625U
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:DOS
Вага:1.77 кг
Показати всі
Показати ще 30 товарів