Ви вибрали
Виробник
HP
Скинути всі фільтри
Ціна(грн)
віддо
Виробник
В асортименті представлені товари від різних виробників і торгових марок.
Всі значення
Серія
Всі значення
Модель
Всі значення
Тип
Залежно від комплектації і технічних характеристик, девайс може служити для офісної роботи або в якості геймерского обладнання, розрізняють споживчі лептопи та ноутбуки для професіоналів, існують пристрої бізнес-класу і бюджетні варіанти.
Всі значення
Клас
Даний параметр вказує на приналежність ноутбука до певного класу. Наприклад, може бути для бізнесу, тонкий і легкий, з SSD і т.д.
Всі значення
Діагональ екрана
Розмір монітора (вимірюється в дюймах - «" ») визначає габарити виробу. Апарати мають стандартизовані величини діагоналі. При великих її значеннях на екрані можливо відображати картинку максимального розміру без прокрутки і масштабування. Величина дисплея пов'язана з роздільною здатністю встановленої матриці. Великий екран з високою роздільною здатністю важливий для перегляду відео та геймінгу.
Всі значення
Роздільна здатність екрана
Розмір дисплея по горизонталі і вертикалі в пікселях - точках, що випромінюють світло. Чим більше параметри роздільної здатності матриці, тим вище деталізація і чіткість відтворюваної картинки. Для виробів з великою діагоналлю екрану важливий підвищений показник роздільної здатності. Разом з тим, чим він вище, тим могутнішою повинна бути відеокарта. Мінімальне значення роздільної здатності апаратів - 1024х768, що дозволяє відтворювати відеоконтент стандарту 720p. Для ігрових і мультимедійних апаратів характерний формат до 4K.
Всі значення
Тип екрана
Визначає рівень контрастності і яскравості зображення, а також зручність у користуванні пристроєм.
Всі значення
Тип матриці
Параметр, що позначає вид матриці, який використовується в ноутбуці. Вона впливає на якість зображення, реалістичність передачі кольору, насиченість відтінків і кольорів.
Всі значення
Частота оновлення екрану
Частота оновлення екрану впливає на динамічність відтворення сцени. Для звичайного користувача цей параметр не особливо важливий і підійде параметр 60 Гц. Частота оновлення важлива для геймерів - тут важливо, щоб екран оновлювався з частотою 120 або 144 Гц. Чим вище частота оновлення, тим динамічніше і жвавіше картинка.
Всі значення
Процесор
«Серце» апарату, призначення якого - обробляти інформацію, що надходить. Вироби оснащені багатоядерними CPU різних поколінь. Кращі показники продуктивності і швидкодії показують процесори з підвищеним числом ядер, які реалізують паралельну мультипоточну обробку даних. Технологія TurboBoost дозволяє за рахунок адаптивної зміни величини тактової частоти CPU підтримувати високу продуктивність ноутбука незалежно від ресурсоємності завдань.
Всі значення
Базова частота процесора, ГГц
Чим вище показник, тим швидше працює ноутбук. Топові моделі на останніх процесорах Intel 10 покоління працюють на частоті 3,1 Ггц, в той час як процесори бюджетних пристроїв працюють на частоті 1,6 Ггц.
Всі значення
Пікова робоче навантаження процесора, ГГц
Даний параметр вказує максимально можливе навантаження на процесор. У топових моделях цей показник досягає 5 Ггц. Для ігор і складних графічних завдань потрібно брати модель з максимальною частотою від 4 Ггц, для веб-серфінгу, перегляду фільмів і роботи з документами досить процесора з частотою до 4 Ггц.
Всі значення
Кількість ядер процесора
У каталозі представлені 2-, 4-, 6- і 8-ядерні процесори. Кількість ядер впливає на кількість операцій, які користувач може виконувати одночасно, відповідно 6-ядерний процесор краще 2-ядерного.
Всі значення
Кеш-пам'ять процесора
Кеш-пам'ять необхідна для зменшення середніх відрізків часу, необхідних процесору для доступу до комп'ютерної пам'яті. Існує кілька рівнів кеш-пам'яті: L1 - найбільш швидкий, оскільки має найменший обсяг (до 1 Мб); L2 - працює повільніше, але обсяг пам'яті більше; L3 - найповільніший рівень пам'яті з найбільшою ємністю.
Всі значення
Оперативна пам'ять
Від обсягу оперативної пам'яті (ОЗУ) залежить швидкодія процесора. Чим більше обсяг ОЗУ, тим швидше буде завантажуватися операційна система, оброблятися інформація, прогружаются гри. Якщо обсяг ОЗУ маленький (4 Гб), то ноутбук може гальмувати і підвисати, він буде з важкістю працювати в багатозадачному режимі. Кращим варіантом для купівлі буде модель з об'ємом ОЗУ від 8 Гб і більше.
Всі значення
Тип оперативної пам'яті
Чим вище тип пам'яті, тим швидше буде працювати система. Наприклад, DDR4 працює швидше DDR2. При цьому у деяких типів пам'яті є приставка L. Що вона означає? Розглянемо на прикладі DDR3L. DDR3L - це тип оперативної пам'яті аналогічний DDR3, але має знижене на 10% енергоспоживання.
Всі значення
Частота оновлення оперативної пам'яті
Тут працює просте правило: чим вище частота, тим краща швидкодія ноутбука.
Всі значення
Кількість слотів для оперативної пам'яті
Це важлива характеристика для тих, хто планує після купівлі ноутбука збільшити обсяг пам'яті самостійно. У ноутбуці може бути до 4 слотів для розширення ОЗП.
Всі значення
Тип накопичувача
Файлове сховище, яким укомплектований лептоп. Багато моделей апаратів допускають додаткове підключення через роз'єм зовнішнього накопичувача аналогічного або іншого типу, а також заміну штатного.
Всі значення
Обсяг HDD
Найбільш поширений тип накопичувача даних. На HDD зберігається система, службові програми та файли користувачів. Чим більше розмір диска (1 Тб), тим швидше функціонує виріб.
Всі значення
Обсяг SSD
Твердотільний накопичувач даних забезпечує можливість багаторазового запису, зчитування і модифікації даних. Чим вище величина обсягу пам'яті високошвидкісного SSD накопичувача (1 Тб), тим більшими можливостями для зберігання файлів з будь-якими розширеннями володіє ноутбук.
Всі значення
Обсяг EMMC
Чим більше обсяг EMMC-диска, тим більше інформації зможе зберігати користувач. Але EMMC-накопичувачі вважаються застарілими, тому краще віддати перевагу HDD- або SSD-дискам. У той же час ноутбуки з EMMC-накопичувачами коштують дешевше, але швидкість роботи набагато поступається моделям з HDD, і тим більше з SSD-дисками.
Всі значення
Обсяг SSHD
SSHD - це гібридний диск, поєднання SSD + HDD. Як правило, обсяг SSD в таких ноутбуках складає 8 Гб, а обсяг HDD від 128 Гб і більше.
Всі значення
Тип відеоадаптера
Визначає продуктивність обробки відеоданих і якість відтворення виведеного на екран зображення.
Всі значення
Відеоадаптер
Важливий електронний компонент материнської плати, що відповідає за плавний вивід будь-якого зображення на екран. Відеокарти відрізняються продуктивністю, енергоспоживанням, кількістю ядер, наявністю або відсутністю власної пам'яті. В останньому випадку під потреби видеообробки графічний процесор забирає частину обсягу ОЗУ, що знижує продуктивність апарату.
Всі значення
Обсяг відеопам'яті
Власна пам'ять, вбудована в графічну карту. Подібним ресурсом володіють тільки дискретні процесори. Чим більше розмір відеопам'яті, тим вище потенціал продуктивності графічної карти, встановленої в пристрій. Тим краще чіп обробляє дані і плавно відтворює динамічну і складну графіку, включаючи доповнену реальність і 3D-ігри. Просунуті ноутбуки мають до 8 Гб відеопам'яті, бюджетні моделі - 2-3 Гб.
Всі значення
Тип пам'яті відеокарти
У ноутбуках можна зустріти відеокарти з пам'яттю типу DDR2, DDR3, DDR4 і DDR5. Перші два - типи чіпів, які використовуються в старих або бюджетних моделях ноутбуків. Що стосується DDR4 і DDR5, то тут мова йде про більш дорогі, але разом з тим і продуктивні моделі.
Всі значення
Вбудований оптичний накопичувач
Електромеханічний привід, який забезпечує за допомогою лазера процес цифрового запису і зчитування файлів з оптичних дисків різних типів, наприклад, DVD, Blue-ray.
Всі значення
Операційна система
Програмна оболонка, в якій функціонують штатні і завантажувані додатки. Попередньо встановлена виробником ОС оптимально налаштована під конкретну апаратну конфігурацію виробу, визначає його функціонал і зручність використання інтерфейсу.
Всі значення
Комунікації
Технології, що дозволяють обмінюватися даними, шукати інформацію в інтернеті, керувати технікою, підключати інші пристрої.
Всі значення
Додатково
Додаткові функції ноутбука, що роблять користування пристроєм більш зручним.
Всі значення
Колір підсвічування
Всі значення
Батарея
Джерело автономного живлення ноутбука. Може бути знімна (встановлюється в корпус апарату, може зніматися) і незнімна (вбудована в корпус ноутбука).
Всі значення
Ємність аккумулятора
Обсяг вказує на час роботи пристрою без підзарядки. Чим більше ємність акумулятора, тим краще. Але не варто вибирати занадто велику батарею, оскільки це збільшить вагу ноутбука. Золота середина - це 86-95 Втч. Автономності, як правило, вистачає на 7-9 годин використання.
Всі значення
Матеріал корпусу
Всі значення
Товщина
Для тих, кому важлива мобільність і компактність, важливим параметром буде і товщина ноутбука. В асортименті представлені найтонші моделі до 1,5 мм, потім слідують ноутбуки 1,5-3 мм. Це оптимальні варіанти для комфортного переміщення. Моделі товщиною від 2,5 мм до 5 мм важко транспортувати (оскільки вони більше важать), але при бажанні можливо.
Всі значення
Вага
Якщо плануєте носити ноутбук з собою на роботу, навчання, брати у відрядження і поїздки, то придивіться до моделей вагою до 1,5-2 кг. Для стаціонарного користування і нечасто транспортування підійдуть моделі вагою 2-3 кг. Ноутбуки вагою понад 3 кг краще використовувати стаціонарно.
Всі значення
Країна-виробник товару
Більшість моделей зроблені в Китаї, але також є пристрої з Тайваню (Dell) і Великобританії (Panasonic).
Всі значення
Тести FPS
Даний показник вказує, яку частоту кадрів ноутбук видає в іграх PUBG, «Відьмак», GTA, DOTA, Metro Exodus. Поставте галочку навпроти гри, в яку плануєте грати, і підберіть модель.
Всі значення
Колір
В асортименті представлені товари різних кольорів: від класичних чорних до золотистих, синіх, червоних і т.д.
Всі значення
Розстрочка
Ми надаємо розстрочку на 4, 6, 8 і 15 місяців. Також можете придбати товар в кредит. У цьому пункті будуть відображатися моделі, доступні для оплати на умовах розстрочки або кредиту.
Всі значення
Фільтр
Сортування
Сортувати за:
Закрити
Відображати
28 299грн
30 999грн
Залишити відгук
Екран:13.3" IPS Touch (1920x1080) Full HD
Тип екрану:глянец
Процесор:AMD Ryzen 7 PRO 5850U (1.9 - 4.4 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Windows 10 Pro
Вага:1.4 кг
Показати всі
Акція: Осінній розпродаж! Купуйте товари з гарантованими знижками до -50%! До кінця акції6Днів
16 899грн
19 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" SVA (1366x768)
Тип екрану:матовый
Процесор:Ryzen 3 3250U
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Windows 10 Pro
Вага:1.74 кг
Показати всі
Акція: Осінній розпродаж! Купуйте товари з гарантованими знижками до -50%! До кінця акції6Днів
51 454грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:16.1" IPS (1920x1080)
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 5 5600H
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
Операційна система:DOS
Вага:2.48 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
15 999грн
18 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" SVA (1366x768)
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Athlon Silver 3050U (2.3 - 3.2 ГГц) / 2 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Windows 10 Pro
Вага:1.74 кг
Показати всі
Акція: Осінній розпродаж! Купуйте товари з гарантованими знижками до -50%! До кінця акції6Днів
18 199грн
20 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" (1366 х 768)
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i3-1005G1 (1.2 - 3.4 ГГц) / 2 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics
Операційна система:Windows 10 Pro
Вага:1.74 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
37 829грн
38 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:сенсорний 13.3" (1920x1080) OLED
Тип екрану:антиблікове покриття
Процесор:Intel Core i7-1195G7
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:1.32 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
48 191грн
51 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:16.1" IPS (1920x1080)
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 7 5800H
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3060
Операційна система:DOS
Вага:2.48 кг
Показати всі
Акція: Осінній розпродаж! Купуйте товари з гарантованими знижками до -50%! До кінця акції6Днів
31 154грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:14 "(1920x1080)
Тип екрану:сенсорный
Процесор:Intel Core i5-1135G7 (2,4 - 4,2 ГГц) 4 ядра
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ SSD
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Windows 10
Вага:1,6 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
36 863грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:14" (1920x1080) FHD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:AMD Ryzen 5 Pro 4650U (2.1 - 4.0 ГГц) / 6 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Vega 6
Операційна система:Windows 10 Pro
Вага:1.48 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
36 494грн
37 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i5-12450H (3.3 - 4.4 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVidia GeForce GTX 1650 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 11
Вага:2.29 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
36 699грн
Залишити відгук
Екран:16.1" IPS (1920x1080)
Тип екрану:матовий
Процесор:Intel Core i5-11400H (2.7 – 4.5 ГГц) / 6 – ядерний
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB
Операційна система:DOS
Вага:2.39 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
37 295грн
42 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:16.1" IPS (1920x1080)
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 5 5600H
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:2.48 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
15 899грн
19 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6 " (1366 x 768)
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i3-1005G1 (1.2 - 3.4 ГГц) / 2 - ядерный
Оперативна пам'ять:4 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ SSD
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics
Операційна система:Windows 10
Вага:1.74 кг
Показати всі
Акція: Осінній розпродаж! Купуйте товари з гарантованими знижками до -50%! До кінця акції6Днів
24 656грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:17.3" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 3 5300U (2.6 - 3.8 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:2.2 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
Ноутбук HP 15S-FQ2803NC (463S8EA)
19 764грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i3-1125G4 (2.0 - 3.7 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:1.69 кг
Показати всі
17 949грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:14’’ TN+film (1366x768) HD 60 Гц
Тип екрану:глянец
Процесор:Intel Core i3-1115G4 (3.0 - 4.1 ГГц) / 2 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:1.46 кг
Показати всі
Акція: Осінній розпродаж! Купуйте товари з гарантованими знижками до -50%! До кінця акції6Днів
39 965грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:16.1" IPS (1920x1080)
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-11400H
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:2.46 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
28 172грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 5 5500U (2.1 - 4.0 GHz) / 6-ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Windows 11 Home S-mode
Вага:1.69 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
13 481грн
14 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" (1366x768)
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Celeron N4020 (1.1 - 2.8 ГГц) / 2 - ядерный
Оперативна пам'ять:4 ГБ
Обсяг накопичувача:128 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics 600
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:1.78 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
25 635грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6 " (1920x1080)
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:AMD Ryzen 3 5300U (2.6 - 3.8 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ SSD
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:1.69 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
17 533грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15,6” (1366х768)
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Celeron N4500 (1.1 - 2.8 ГГц) / 2 - ядерный
Оперативна пам'ять:4 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:1.65 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
75 348грн
Залишити відгук
Екран:13.5" IPS (1920x1280) Touch
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i7-1195G7 (2.9 - 5.0 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:1 TБ SSD
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:1.34 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
45 166грн
Залишити відгук
Екран:16.1" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 5 5600H (3.3 - 4.2 ГГц) / 6 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:2.31 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
41 849грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:16.1" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i5-11400H (2.2- 4.5 ГГц) / 6 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB
Операційна система:Windows 11 Home
Вага:2.46 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
32 474грн
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i5-1135G7 (2.4 - 4.2 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 Гб
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Windows 10 Pro
Вага:1.74 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
63 447грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:16.1" (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 7 5800H (3.2 - 4.4 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3070 8 Гб GDDR6
Операційна система:DOS
Вага:2.31 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
52 909грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6 " (1920x1080)
Тип екрану:антиблікове покриття
Процесор:Intel Core i7-10750H (2.6 - 5.0 ГГц) / 6 - ядерний
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6ГБ GDDR6
Операційна система:Microsoft Window 10 Home
Вага:2.39 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
32 999грн
Залишити відгук
Екран:17.3 "1920х1080 (FullHD)
Тип екрану:антиблікове покриття
Процесор:Intel Core i3-1005G1 (1.2 - 3.4 ГГц) / 2 - ядерний
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce MX330, 2 ГБ
Операційна система:Windows 10 Pro
Вага:2.1 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
37 384грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антиблікове покриття
Процесор:AMD Ryzen 5 4600H (3.0 - 4.0 ГГц) / 6 - ядерний
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:nVidia GeForce GTX 1650, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 10
Вага:2.2 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
25 190грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:14" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:глянец
Процесор:Intel Core i3-1115G4 (3.0 - 4.1 ГГц) / 2 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics Xe G4 48EUs
Операційна система:Chrome OS
Вага:1.52 кг
Показати всі
Акція: Оплачуйте замовлення на сайті криптою (сума чека від 100 USDT) через Whitepay та отримайте безкоштовну доставку до відділення «Нова Пошта»! До кінця акції17Днів
Показати ще 30 товарів

Ціни наНоутбуки HP (актуально на жовтень 2022) :

Ноутбуки HPЦіна
Ноутбук HP ProBook x360 435 G8 (469G7UC)28 299 грн
Ноутбук HP 255 G8 (2V1Q8EA)16 899 грн
Ноутбук HP Victus 16-e0404nw (4J5R4EA)51 454 грн
Ноутбук HP 255 G8 (2V1Q5EA)15 999 грн
Ноутбук HP 250 G8 (2V1P2EA)18 199 грн

Ноутбуки HP: часто задавані питання

🥈 Яка ціна на Ноутбуки HP?

Діапазон цін на Ноутбуки HP від 12946 до 176799 грн.

🥇 Які Ноутбуки HP найдешевші?

Найдешевші Ноутбуки HP на STYLUS.ua:

🥉 Які Ноутбуки HP найпопулярніші в 2022 році?

Найпопулярніші Ноутбуки HP на STYLUS.ua: 

🥇 Які Ноутбуки HP можна купити в розстрочку?

Ми підібрали 3 моделі, які можна купити в розстрочку на STYLUS.ua: