Осушувач повітря























































Ціни наОсушувач повітря (актуально на червень 2023) :
Осушувач повітря | Ціна |
Polaris PPA 5068i | 3 199 грн |
WetAir WAD-A10L | 4 950 грн |
WetAir WAD-F12L | 5 775 грн |
WetAir WAD-B25L | 7 848 грн |
Xiaomi Deerma Mini Dehumidifier (Міжнародна версія) (CS50MW) | 620 грн |
Осушувачі повітря: часто задавані питання
🥈 Яка ціна на Осушувачі повітря?
🥇 Які Осушувачі повітря найдешевші?
🥉 Які Осушувачі повітря найпопулярніші в 2023 році?
Осушувач повітря — це спеціальний агрегат, функціональне призначення якого пов'язане зі створенням комфортних мікрокліматичних умов усередині приміщень різного типу. Щоб не допустити появу вологи, потрібно підтримувати оптимальний рівень вологості, що не у всіх випадках під силу вентиляційній системі. Тоді «на виручку» приходять осушувачі повітря. Завдяки подібним приладам всередині квартир або будинків не з'являються грибки або цвіль, а також не відбувається деформація квартирної обробки.
Осушувач повітря купити для установки в квартирах або на виробництві
Осушувач — сучасний пристрій нового покоління, наділений низкою переважних особливостей:
- захист від утворення грибків і розмноження цвілевих організмів;
- запобігання набуханню дерев'яних елементів і меблевої гарнітури;
- механізм ефективного захисту обладнання від підвищеної вологості (комп'ютерів, телевізорів та ін.);
- недопущення появи конденсату на вікнах;
- уповільнення утворення криги на відкритих частинах повітропроводів.
Сфера їх застосування широка, від використання в побуті до установки в офісних приміщеннях, на складах, території промислових площ.
Різновиди обладнання
Існує дві великі групи даних агрегатів — побутові та промислові. Побутові варіації знаходять своє застосування в приміщеннях житлового типу (квартирах, будинках, дачах, офісах). Вони мають компактні габарити, універсальний дизайн, прекрасно «вписуються» в будь-який інтер'єр. Часто мають у своєму розпорядженні і додаткові набори функцій: ароматизація, очищенням вільного простору, механізм іонізації.
Промисловий осушувач має великі розміри і підвищену продуктивність роботи. Встановлюються на промислових виробництвах, басейнах, приміщеннях складського типу. Як правило, ці моделі забезпечені пультом управління і представлені в настінному виконанні.
Крім того, осушувачі поділяють на такі категорії і підтипи:
- асиміляційні;
- адсорбційні;
- конденсаційні.
Перший тип агрегату — найбільш енерговитратний, його використання в умовах підвищеної вологості практично неможливо. Адсорбційні моделі часто не можуть охопити більшу територію, а конденсаційні осушувачі повітря вимагають обережного поводження, оскільки всередині закачаний газ-фреон. Осушувачі можуть бути стаціонарними і мобільними. Перший варіант монтується раз і назавжди, а мобільні модифікації з легкістю можна носити з місця на місце.
Осушувач повітря: ціна відповідна до якості
Перед тим як купити осушувач, слід визначитися з рядом характеристик приладу, які дадуть можливість підібрати конкретну модель під житло. Основні специфікації серед таких параметрів:
- продуктивність;
- витрата повітря;
- рівень шуму;
- площа лотка для накопиченого конденсату;
- стаціонарне виконання або мобільність;
- наявність додаткового набору опцій.
Продуктивність осушувача — параметр, на який слід звернути пильну увагу. Його вимірювання проводиться по інтенсивності осушення і повітрообміну. Інтенсивність осушення — показник, який визначає об’єм вологи, поглиненої з повітря в літрах на добу. Щоб підібрати прилад, слід площу всього приміщення помножити на коефіцієнт 0,7. Звичайно, це тільки приблизні розрахунки, на отримання більш точної цифри будуть впливати конкретні умови (наявність басейну, вогкість і ін.). Гігроскопи — це той прилад, який точно може розрахувати необхідний показник продуктивності.
Розрахунки витрати повітря краще довірити фахівцям, але в середньому його можна порахувати наступним чином. Хороший осушувач повинен за годину проганяти об’єм повітря, що дорівнює об'єму приміщення, що не менше 3 разів.
Крім того, слід звертати увагу на показник шуму, наявність допоміжних опцій: наявність сенсорних екранів, пульта, датчика, що регулює зміну вологості (гігростата) та ін. Якщо дозволяють фінансові можливості, то можна придбати осушувач з такими допоміжними функціями: ароматизація, очищення повітря або управління за швидкістю обертання вентилятора. Тоді при наявності опції ароматизатора всередину корпусних основи буде вбудований резервуар з речовиною — ефірною олією.
Популярні бренди
Серед численних компаній-виробників осушувачів повітря зупинимося на основних:
- Steba. Працює в автоматичному режимі, в конструкції більшості моделей передбачено наявність знімного фільтра. Можна встановити необхідний час роботи.
- Cooper & Hunter. Компанія представляє ряд побутових і промислових очищувачів повітря. Вони мають широкий додатковий набір функцій і необмежені технічні можливості.
- Timberk. Недорогі моделі, що використовуються в домашніх умовах. Якісні, надійні і практичні.
- Stadler. Потужні пристрої з високою продуктивністю роботи.
Оформлення замовлення в інтернет-магазині Стилус
Щоб купити осушувач повітря для будинку, квартири або виробництва, досить замовити товар на сайті stylus.ua через корзину або call-центр. У магазині організована доставка по Україні, а також самовивіз техніки. Вас здивує не тільки якість обслуговування, вибір, але і вигідні ціни, які відповідають представленій продукції.