Пуско-зарядні пристрої
Ціни наПуско-зарядні пристрої (актуально на червень 2023) :
Пуско-зарядні пристрої | Ціна |
Пускове Пристрій Jump Starter HZ014 14800 mAh | 2 699 грн |
Baseus Super Energy Car Jump Starter 8000mAh White (CRJS01-02) | 1 399 грн |
REMAX Jump Starter RPP-511 6000mAh | 1 369 грн |
Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus Super Energy 2-in-1 Jump Starter (CGCN000001) | 2 999 грн |
Пускозарядний пристрій Intertool AT-3008 12000 mah | 2 519 грн |
Пуско-зарядні пристрої: часто задавані питання
🥇️ Пуско-зарядні пристрої: які бренди найпопулярніші?
🥉 Пуско-зарядні пристрої: які найпопулярніші характеристики?
🥈 Яка ціна на Пуско-зарядні пристрої?
🥇 Які Пуско-зарядні пристрої найдешевші?
🥉 Які Пуско-зарядні пристрої найпопулярніші в 2023 році?
Щоб безпроблемно завести машину за будь-якої погоди, купуйте якісні запускні пристрої в Stylus.ua. На сайті інтернет-магазину ви зможете вибрати необхідне обладнання для живлення та запуску автомобільного акумулятора.
Функції та особливості пуско зарядних пристроїв
Повна розрядка є однією з найбільш неприємних ситуацій, якщо йдеться про акумулятор машини. Навіть якщо це сталося лише один раз, місткість зарядного пристрою для автомобіля зменшується через пошкодження покриття електродів, а розрядка "до нуля" 2 або 3 рази може вимагати заміни приладу. Іноді для цього досить просто не вимкнути на ніч фари або не закрити щільно двері.
До ключових особливостей зарядних пристроїв для акумуляторів автомобіля належать:
- Зарядний пристрій може заряджати акумулятор, а також просто заводити мотор. Виробники пропонують апарати з інтегрованою батареєю для запалювання двигуна чи мережеві прилади. Останні агрегати доступніші за ціною і підходять для покупців, які проживають у заміських будинках або ставлять автомобіль у гараж.
- Якісний зарядний пристрій для акумуляторів автомобілів не допускає перезаряджання батареї на відміну від дешевих виробів такого типу.
- Прилади можуть бути пов'язані з різними типами акумуляторів, а також виконувати такі функції, як десульфатація, відновлення після глибокої розрядки, захист від перенапруги та помилок під час підключення пристрою.
Різновид ПЗУ
Обидва аксесуари (зарядний пристрій та акумулятор) необхідні для обслуговування автомобіля. Особливістю виробів є те, що їх можна вбудовувати в машину в зимовий період, якщо акумулятор швидше заряджається під час морозу.
Слід розуміти, що ПЗП бувають двох типів. Вони відрізняються принципом функціонування. Це трансформаторні та імпульсні зарядні пристрої.
Трансформаторні – це пристрої з випрямляючим трансформатором, що перетворює змінний струм із мережі на постійний. Акумулятор заряджається постійним струмом із певними параметрами, після чого пристрій відключається самостійно або його необхідно вимикати вручну. Трансформаторні заряди зазвичай дуже прості, зрозумілі навіть новачкові і практично «невбивні». Гарного заряду вистачить не лише на кілька акумуляторів, а й на кілька автомобілів. Здебільшого водії обирають саме ПЗУ-трансформери та користуються ними довгі роки.
Імпульсні пристрої працюють за принципом подачі малих імпульсів високочастотного струму. Це сучасні пристрої, що мають зручні функції повної автоматизації процесу заряджання, десульфатації та відновлення батареї після глибокої розрядки, всілякі захисні опції. Традиційної трансформаторної котушки всередині немає, тому розмір імпульсного ПЗУ зазвичай компактний, проте ціна чимала.
Як правильно підібрати пуско-зарядний пристрій для свого авто
Якщо вам необхідно купити зарядний пристрій для акумуляторів автомобіля, головне, на що ви повинні звернути увагу, це:
- Напруга на виході зарядного пристрою – повинна відповідати номінальній напрузі акумулятора.
- Місткість акумулятора та максимальний зарядний струм – чим вища місткість акумулятора, тим більший струм потрібний для його якісної зарядки.
- Індикатор пускового струму – це струм, який пусковий або бустерний зарядний пристрій може миттєво подати для запуску двигуна. Вибір цього показника залежить від комплектації автомобіля: чим потужніший двигун, тим більша місткість та потужність акумуляторної батареї, тим більше має бути пусковий струм від ПЗУ.
Щоб зрозуміти, який потрібен пусковий струм, слід орієнтуватися на місткість акумулятора: показник струму має бути в десятки разів більшим. Тобто, якщо у вас акумулятор на 80 Ач, то пусковий струм має бути не більше 800 А. Однак така потужність потрібна не завжди: для запуску дизеля достатньо 300 А. Тому менше можна, а більше не можна.
Широкий асортимент моделей в інтернет-магазині Stylus
Здійснюючи покупки в інтернет-магазині Stylus, ви отримуєте багато переваг. Насамперед вам пропонується обладнання чудової якості. У каталозі ви знайдете ПЗУ від таких брендів:
- Bosch;
- Jump Starter;
- Baseus;
- Forte;
- Xiaomi та інших.
Варто зазначити, що в каталозі є все необхідне для обслуговування автомобіля – від звичайних акумуляторів та ПЗУ до автоаксесуарів. Крім того, в асортименті є оригінальні товари не тільки для легкових, а й для вантажних автомобілів. Вся продукція сертифікована, а замовити її можна прямо на сайті з доставкою на вказану адресу.