Спортивне харчування

Правильне харчування, якісний сон, активний спосіб життя — три ключа до відмінного здоров'я, високого рівня самопочуття і довголіття. Однак якщо два останні пункти можна легко відрегулювати, то впровадження збалансованого раціону не завжди йде гладко. Та й отримувати все необхідне організму з натуральних продуктів іноді стає нездійсненним завданням. Щоб задовольнити всі потреби тіла в корисних речовинах, багато людей сьогодні віддають перевагу спортивному харчуванню.
Навіщо і кому необхідно спортивне харчування?
Час, коли спортивним харчуванням захоплювалися тільки професійні бодібілдери, залишився далеко позаду. Зараз біологічно активні добавки знаходяться на вершині популярності, і все більша кількість людей включають їх в щоденний раціон.
Спортивне харчування для набору маси або схуднення, підтримки здоров'я окремих органів або організму в цілому, жироспалювання, додаткової енергії — асортимент таких продуктів дуже великий і різноманітний. Але є і те, що об'єднує ці товари воєдино — безпека, продуманий склад і ефективна засвоюваність людиною. Ці добавки покликані заповнювати запаси енергії і стимулювати відновлення тіла після спортивних навантажень, зберігати баланс вітамінів і мікроелементів в організмі, підвищувати силу і витривалість, допомагати добитися підтягнутої фігури.
Незважаючи на безпечний і збалансований склад, перед тим як купити спортивне харчування, все ж потрібно проконсультуватися з лікарем і пройти обстеження. Це допоможе з'ясувати, які саме потреби організму можна закрити, приймаючи добавки. Також важливо пам'ятати, що товар не є повноцінною заміною раціону. Дітям, вагітним і годуючим жінкам, пацієнтам із захворюваннями в сфері ШКТ такі препарати протипоказані.
У якому виді спорту використовувати продукт?
Харчові добавки рекомендуються спортсменам циклічних видів активності: велосипедистам, бігунам, гонщикам, так як вони схильні до колосального навантаження. Також подібні препарати знадобляться любителям потягати залізо в залі, плавцям, атлетам, альпіністам. Складно сказати, в якому виді спорту не варто використовувати спортивне харчування. Воно настільки ефективне і універсальне, що буде корисним навіть тим, хто тільки починає активні заняття.
Швидкість засвоєння спортивного харчування
Вуглеводні добавки «вбираються» організмом швидше за все, тому їх вживають перед тренуванням, щоб отримати заряд енергії та витривалості. На другому місці стоять білки, які також діляться на «швидкі» (наприклад, протеїн з молочної сироватки) і «повільні» (творог) Ліпіди або жири — категорія, на абсорбцію якої організму потрібно максимально кількість часу. Найчастіше в рецептуру одночасно включають білки і продукти з вуглеводами, щоб скоротити час їх засвоєння.
Переваги
Спортивне харчування для суглобів, росту і відновлення м'язів, підтримання вітамінно-мінерального балансу й інших цілей вже давно стало буденністю. Причому такі препарати вибирають не тільки професійні спортсмени та шанувальники фітнесу. Його оцінили також активні городяни, які відчувають брак часу на якісне харчування натуральними продуктами, але прагнуть до здорового раціону. Продукт має такі вигоди:
- Зручність приготування і вживання. Капсули, рідини або розчинні порошки — форма випуску препаратів на ваш розсуд. Їх легко взяти з собою і «з'їсти» в будь-який час.
- Компактне зберігання. Більшість харчових добавок не вимагають наявності холодильника і багато місця в шафі на кухні. Зате джерело корисних речовин завжди під рукою.
- Здоровий перекус. З'їсти шоколадний батончик або випити протеїновий коктейль — дилема, з якою легко впорається людина, яка знайома зі спортивним харчуванням.
- Ціна. БАДи здаються дуже дорогими і недоступними обивателю. Однак якщо перерахувати, скільки необхідно купити звичайних продуктів, щоб отримати таку ж кількість незамінних інгредієнтів, все стає на свої місця. Вигода очевидна.
- Легка засвоюваність. Завдяки відсутності «баласту» непотрібних речовин, властивого природній їжі, спортивне харчування набагато ефективніше і швидше абсорбується організмом.
Види спортивного харчування
Залежно від поставлених цілей і завдань можна виділити такі групи:
- Добавки для набору м'язової маси: протеїн — розвиває і підтримує скелетні м'язи; креатин — підвищує витривалість і силу під час тренувань, допомагає створювати енергію в м'язах; гейнери — калорійний продукт з вуглеводів, білків, вітамінів і мінералів; амінокислоти — будівельні «цеглинки» м'язових тканин, необхідні для їх відновлення і нарощування.
- Спортивне харчування для схуднення: жироспалювачі — прискорюють процес розщеплення жирів, впливаючи на енергетичний метаболізм основних поживних речовин; низькокалорійні продукти — замінники цукру, поживні батончики, ПП-десерти і т.д.
- Добавки для поліпшення стану здоров'я: мінерально-вітамінні комплекси — загальнозміцнюючі, для зору, для імунітету; гормони — мелатонін.
Популярні бренди
Перед вами харчові добавки, що містять той чи інший нутрієнт (або їх комбінацію) в очищеному вигляді. Такі препарати використовують як доповнення до основного раціону. Відомими і надійними виробниками прийнято вважати таких: MST Nutrition, Scitec Nutrition, Optimum Nutrition, OstroVit, BioTechUSA. У деяких випадках вигідніше придбати спортивне харчування оптом.
Як оформити замовлення в Стилусі?
Задається питанням, де купити спортивне харчування в Україні за вигідною ціною? Вітаємо, ви прийшли! Інтернет-магазин Стилус пропонує широкий асортимент біологічно активних добавок для спорту і здорового способу життя з швидкою доставкою по всіх містах.
Покупку в інтернет-магазині спортивного харчування можна оформити на сайті stylus.ua або за контактним телефоном. Щоб отримати професійну консультацію по підбору спортивного харчування, задати питання про конкретний товар або уточнити дані по замовленню, зверніться в службу підтримки магазину. Оплата здійснюється готівкою при отриманні або банківською картою онлайн.