Уцінені товари

Програма Stylus Approved — це можливість вигідно та без великих витрат оновити свою техніку. Здавайте нам свій старий пристрій і замість нього купуйте новий з мінімальною доплатою або знижений в ціні з величезною знижкою. Також ви можете просто отримати гроші за здачу старого гаджета.

Stylus Approved передбачає продаж товарів, що приймаються за програмою Trade-in, знижених у ціні, товарів, які мають незначні дефекти (сколи, подряпини, пошкоджена упаковка) або використовувалися як вітринний зразок. Усі товари, представлені у програмі, проходять ретельну перевірку за всіма пунктами сервісного обслуговування. Під час перевірки фахівці оцінюють робочі характеристики та можливість подальшого використання, також у разі потреби усувають усі несправності.

У Stylus Approved представлені такі види товарів:

Trade-in техніка. У нашому магазині можна обміняти свій старий гаджет на новий або знижений у ціні за програмою Trade-in, або просто отримайте гроші за здачу старого пристрою. Калькулятор trade-in допоможе дізнатися попередню вартість гаджета, що здається.

Вітринний зразок. Нова техніка та електроніка, що знаходилася на вітринах у торгових залах для демонстрації можливостей роботи пристрою, якості картинки тощо.Пошкоджено упаковку. При зберіганні чи транспортуванні упаковка товару іноді пошкоджується, але товар залишається в ідеальному стані. У багатьох випадках упаковка — це візитна картка виробника, тому навіть незначне її пошкодження стає причиною того, що товар потрапляє до програми Stylus Approved.

Товари із невеликими дефектами. Техніка та електроніка має невеликі механічні пошкодження корпусу, сколи або подряпини. Такі дефекти трохи псують зовнішній вигляд, але не впливають на функціональність пристрою. Якщо незначні пошкодження вас не турбують, можна сміливо оформляти замовлення.

Неповний набір. Якщо якийсь елемент обладнання забули покласти на виробництві або він загубився в самому магазині. У такому разі важливо уважно дивитися, чого саме не вистачає і наскільки це впливає на функціональність. Наприклад, якщо у вас зламався старий кухонний комбайн, а в нашому магазині продається новий такий же, але з величезною знижкою тільки тому, що у нього не вистачає чаші чи насадок, які є у вас, то тут ви отримуєте безперечну вигоду без втрати якості!

Переваги програми Stylus Approved

  1. Гарантія 3 місяці від магазину Stylus + можливість придбати розширену гарантію до 12 місяців.
  2. Ви вигідно обмінюєте товари або купуєте із величезною знижкою практично нову техніку.
  3. Перед тим, як товари потрапляють у Stylus Approved, вони ретельно перевіряються нашими спеціалістами, тому висока якість та відмінна функціональність гарантовані.
  4. Безперечна вигода для гаманця із збереженням якості товару!
  5. Недоліки зниженого в ціні товару непомітні і невідчутні в процесі експлуатації.

Купуйте необхідні товари за супервигідною програмою Stylus Approved — заощаджуйте та отримуйте якісну техніку!

Читати далі