Про нас – STYLUS.UA


Інтернет-магазин Stylus існує на українському ринку онлайн-продажів з 2008 року, і за цей час встиг зарекомендувати себе як виконавчий інтернет-магазин та надійний партнер. За роки роботи ми втілили мрії десятків тисяч покупців, багато хто стали нашими постійними клієнтами. На даний момент під знаком на товари та послуги STYLUS працює більше 5 фірмових магазинів, сервісний центр у м. Київ та більше 15 точок видачі товарів по Україні, де можна особисто оглянути продукцію та ще раз переконатися у правильності свого рішення.

Трохи хронології

Див. Вікіпедія

 1. Інтернет-магазин Stylus.ua був заснований у 2008 році у Києві Андрієм Карпюком.
 2. У 2010 році ми відкрили перший офлайн-магазин у Києві за адресою вул. Січових Стрільців, 79.
 3. У 2014 році ми відкрили сервісний центр, тут наші фахівці повертають ваші гаджети до життя, коли з ними трапилася неприємність.
 4. Починаючи з 2016 року став активно розширюватися асортимент товарів. Окрім електроніки та побутової техніки, з'явилися нові категорії товарів: для спорту, для тварин, для дітей, косметика, одяг, парфумерія, алкоголь та ін.
 5. У 2018 році ми відкрили другий офлайн-магазин у Києві за адресою просп. Миколи Бажана, 30.
 6. У липні 2019 року Stylus.ua запустив повноцінну українськомовну версію сайту. Тепер вся інформація про товари, огляди, статті та новини публікуються двома мовами — російською та українською.
 7. У 2019 ми відкрили перший магазин Stylus у Дніпрі. Тепер тут можна не лише забрати замовлення, а й переглянути інші товари.
 8. У 2020 році Stylus передав благодійному фонду «Таблеточки» товарів медичного призначення на суму близько 1 млн гривень.
 9. У січні 2020 року інтернет-магазин Stylus посів 9 місце в рейтингу «Найбільш відвідувані інтернет-магазини техніки в грудні 2019 року» за версією ресурсу Retailers.
 10. У 2021 році були відкриті фірмові магазини в Одесі та Запоріжжі: ми розширюємося, відкриваючи представництва в нових містах і стаючи доступними в офлайні для мільйонів людей.
 11. У серпні 2021 року ми посіли 10 місце в рейтингу «Найбільш відвідувані інтернет-магазини техніки в липні 2021 року» за версією Retailers.

З моменту відкриття і до сьогодні ми відкриваємо точки видачі Stylus.ua по всій Україні. Це місце, куди ви можете замовити товар та забрати його звідти, не сплачуючи за доставку. Такі точки видачі вже є у Чернігові, Одесі, Харкові, Полтаві, Дніпрі та інших містах України.

Нас вибирають за:

 1. Якість. Співпрацюємо тільки з перевіреними продавцями товарів і послуг.
 2. Прозорість. Покупець приймає остаточне рішення про покупку після отримання та огляду товару.
 3. Відкритість. Онлайн-консультанти готові відповісти на всі питання в будь-який час: з ранку і до пізнього вечора, включаючи вихідні.
 4. Доступність. Продукція представлена в широкому асортименті: від бюджетних до преміальних одиниць, які отримали найкращі ціни і гнучку систему оплати.

Продавці інтернет-магазина «Стилус» пропонують кілька варіантів доставки по Україні, включаючи експрес-доставку по Києву за 2 години. Також покупець може забрати товар безкоштовно в фірмових точках видачі у Львові, Харкові, Одесі, Ужгороді, Чернігові та інших містах. Лояльна система оплати дозволяє купити техніку в розстрочку, вибираючи необхідну кількість платежів.

Стояти на місці — це не про нас

Ми зацікавлені в постійному розвитку, тому працюємо над поліпшенням якості нашого сервісу і знаходимо нові рішення для того, щоб процес замовлення займав мінімум вашого часу. Каталог сайту регулярно поповнюється інноваційними новинками, а також пропонує святкові акції, знижки та вигідні розпродажі.

В інтернет-магазині «Стилус» ви знайдете не тільки стілуси, але і понад 320 000 найменувань аудіо/відео і цифрової техніки, дрібного і великого побутового обладнання, аксесуарів, книг, товарів для дітей, туристичного спорядження, техніки для дачі, ремонту і всього, що стане в нагоді в кожному будинку. Зручний онлайн-пошук миттєво запропонує варіанти відповідно до ваших вимог у бажаному бюджеті.

Крім ефективного формату роздрібної торгівлі та клієнтоорієнтованої концепції, «Стилус» пропонує клієнтам сервісну підтримку, надаючи покупцеві весь спектр робіт гарантійного та післягарантійного обслуговування: від найпростіших поломок до випадків високої категорії складності.

Stylus.ua — універсальний інтернет-магазин, де кожен знайде для себе те, що шукає. Ми відкриті для вас завжди і скрізь! Слідкуйте за нами в соціальних мережах, де можна дізнатися про останні новинки, акції, подивитися огляди і просто почитати корисні статті:

Повідомляємо, що Сайт співпрацює виключно з продавцями, які здійснюють пропозицію до продажу та продаж саме оригінального товару, виготовленого та введеного у цивільний обіг власниками торгівельних марок, представлених на сайті. З огляду на міжнародний принцип вичерпання прав та абз.3 п.6 ст.16 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг» під час пропонування до продажу та продаж товарів за допомогою сайту відбувається з дотриманням права інтелектуальної власності власників торгових марок.