Програма лояльності

Програма лояльності STYLUS – це програма винагород для наших постійних покупців. Певний відсоток від вашої покупки накопичується у вигляді бонусів, які ви витрачаєте на майбутні покупки.

Тільки для учасників програми лояльності STYLUS:

 • Найвигідніші умови;

 • Додаткові сервіси;

 • Персональні пропозиції та акції;

 • Бонуси на день народження.

Додаткові бонуси за реєстрацію у програмі лояльності у чат-ботах Viber та Telegram.

Офіційні правила

ПРАВИЛА І УМОВИ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ STYLUS

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ці Положення визначають правила та умови участі у Програмі лояльності адміністрації онлайн-майданчика STYLUS, далі іменується «Організатор».

1.2. Програма працює під брендом STYLUS.

1.3. Особа, яка бажає брати участь у Програмі, далі називається «Учасник», може зареєструватися в Програмі такими способами:

 • на сайті або у чат-боті Viber чи Telegram самостійно заповнити електронну анкету.

 • у стаціонарних магазинах партнерів Організатора або у кол-центрі Організатора надати співробітнику необхідну інформацію, яка проведе реєстрацію у Програмі.

Для реєстрації у Програмі лояльності необхідно надати свою згоду на участь у Програмі та згоду на обробку та використання персональних даних Учасника Організатором.

Після реєстрації у Програмі лояльності створюється особистий кабінет Учасника, де Учаснику нараховуються Бонуси.

1.4. Анкета Учасника, який підтвердив своє бажання брати участь у Програмі, має бути заповнена необхідними особистими даними (ім'я, прізвище, номер мобільного телефону, електронна адреса майже) та додатковими добровільними даними у вигляді дати народження, сімейного стану, наявності дітей та тварин та інші. Організатор залишає за собою право не прийняти заповнену потенційним Учасником анкету, якщо вона не містить необхідних даних.

1.5. Дані для входу в особистий кабінет користувача в інтернет-магазині будуть надіслані на номер мобільного телефону/адресу електронної пошти/Viber, вказаний в електронній формі під час реєстрації.

1.6. Правила участі у Програмі регулюються цими Умовами, які будуть опубліковані на сайті www.stylus.ua та у стаціонарних магазинах партнерів Організатора.

1.7. Організатор залишає за собою право вносити зміни до Умов у будь-який час протягом дії Програми. Інформація про зміни в Умовах та дату набуття чинності нових Умов буде розміщена на сайті www.stylus.ua. Про зміну Умов учасники можуть бути повідомлені за номером мобільного телефону/адресою електронної пошти/Viber.

2. ПРАВИЛА ПРОГРАМИ

2.1. Програма лояльності STYLUS – це спеціальна добровільна програма лояльності для всіх клієнтів Інтернет-магазину та стаціонарних магазинів партнерів Організатора, які зареєструвалися для участі у Програмі на сайті www.stylus.ua, чат-боті Viber чи Telegram, у кол-центрі чи стаціонарних магазинах партнерів Організатора. Організатор залишає за собою право у будь-який час постійно або періодично виключати окремі магазини партнерів Організатора із Програми.

2.2. Ідентифікація Учасника відбувається за номером мобільного телефону при покупках у стаціонарних магазинах партнерів Організатора або в інтернет-магазині на сайті www.stylus.ua.

2.3. Участь у Програмі дає можливість скористатися Бонусами, додатковими акціями та спеціальними пропозиціями на умовах, які визначаються Організатором окремо.

2.4. Участь у Програмі передбачена лише для дієздатних та повнолітніх осіб.

2.5. Учасник зобов'язаний дотримуватися положень цих Правил та умов, а також не вдаватися до дій, що суперечать правилам доброї моралі, не використовувати членство у Програмі з комерційною метою або діяти на шкоду Організатору. Зокрема, Учасник не може робити такі дії щодо своєї участі у Програмі:

 • вести комерційну діяльність у зв'язку з членством у Програмі, яка, зокрема, полягає у перепродажі товарів, придбаних в Інтернет-магазині або стаціонарних магазинах партнерів Організатора з використанням Бонусів,

 • передавати доступ до особистого кабінету учасника третім особам.

2.6. Організатор залишає за собою право виключити Учасника із членства у Програмі у разі порушення Учасником положень цих Правил та умов, зокрема положень пункту 2.5., наведеного вище.

3. ПРАВИЛА НАЧИСЛЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ БОНУСІВ У ПРОГРАМІ

3.1. Учасник програми лояльності отримує базові Бонуси у розмірі 0,3% від суми купівлі товарів, придбаних в інтернет-магазині та/або у стаціонарних магазинах партнерів Організатора, а також додаткові індивідуальні Бонуси, залежно від категорії товару. Бонуси нараховуються та відображаються в особистому кабінеті Учасника. Перелік товарів, при купівлі яких провадиться нарахування Бонусів, визначається Організатором Програми.

3.2. Мінімальна кількість Бонусів за одну покупку, яка нараховується за цією Програмою, становить 5 Бонусів, максимальної суми до нарахування немає.

3.3. Бонуси не мають жодного грошового вираження чи еквівалентів у грошових одиницях. Бонуси не є електронними грошима та не виконують функцій електронних грошей. Бонуси не є товаром та не продаються за оплату Учасниками Програми, тому нарахування Бонусів в особистому кабінеті Учасника не має передумовою їх придбання (оплату) Учасником Програми. Бонуси не є і не можуть бути засобом платежу, будь-яким видом валюти чи цінного паперу. Учасники Програми не мають права використовувати Бонуси для розрахунку за товари/послуги, а також вимагати обміну Бонусів на кошти у готівковій або безготівковій формі. Нараховані Бонуси не можуть бути переведені у грошовий еквівалент та виплачені Учаснику Програми грошовими коштами у готівковій/безготівковій формі.

3.4. Бонуси Учаснику нараховуються в момент купівлі, але ці Бонуси стають активними і можуть бути використані Учасником не раніше 15 – того дня з дня купівлі товару Учасником (за винятком дня купівлі товару Учасником), за умови, що не було здійснено в порядку положень Закону України « Про захист прав споживачів» обміну товару, повернення товару, повернення грошей за товар, заміни товару.

3.5. Бонуси можуть використовуватися учасником протягом 1 року з дня останнього нарахування. Після закінчення зазначеного періоду нараховані Бонуси будуть анульовані Організатором.

3.6. Нараховані Бонуси можна використовувати при покупках у стаціонарних магазинах партнерів Організатора та в інтернет-магазині Організатора. Бонуси дозволяють Учаснику Програми отримати знижку на існуючі ціни (акційна ціна) при подальшому придбанні товарів в інтернет-магазині Організатора та у стаціонарних магазинах партнерів Організатора. Отримання зазначеної вище знижки Учасником Програми здійснюється шляхом списання Бонусів, виходячи з наступного співвідношення: списання Учасником Програми 1 Бонусу надає право на отримання знижки у розмірі 1,00 грн. від наявних цін. При цьому ціна (вартість) товару, що підлягає оплаті Учасником Програми при списанні Бонусів у зв'язку із здійсненням придбання такого товару, не може бути меншою за 1,00 грн. (У т.ч. ПДВ) за кожну одиницю відповідного товару.

3.7. Вся інформація про накопичені Бонуси доступна в особистому кабінеті на сайті Організатора, чат-боті Viber або Telegram або може бути надана співробітниками стаціонарних магазинів партнерів Організатора або кол-центром Організатора.

3.8. У разі бажання Учасника Програми повернути товар, у зв'язку з придбанням якого з особистого кабінету Учасника було списано Бонуси на умовах, визначених цими Правилами, таке повернення здійснюється відповідно до законодавства України та внутрішніх процедур Організатора, при цьому відповідна кількість Бонусів знову зараховується до особистого кабінету такого Учасника.

3.9. У разі бажання Учасника Програми повернути товар, у зв'язку з придбанням якого до особистого кабінету Учасника було нараховано Бонуси на умовах, визначених цими Правилами, таке повернення здійснюється відповідно до законодавства України та внутрішніх процедур Організатора, при цьому відповідна кількість Бонусів списується з особистого кабінету такого Учасника.

3.10. Програма не може бути поєднана з іншими програмами, доступними для використання в інтернет-магазині Організатора та/або стаціонарних магазинах партнерів Організатора, а також різні програми не використовуються одночасно при покупці.

3.11. Щоб використовувати Бонуси у стаціонарних магазинах партнерів Організатора, Учасник повинен повідомити співробітника такого магазину про те, що він є Учасником Програми та готовність використовувати Бонуси для розрахунку за товар. Ідентифікація Учасника Програми для зазначених у цьому пункті цілей здійснюється за номером мобільного телефону, підв'язаним до особистого кабінету Учасника Програми.

3.12. Якщо Бонуси не були нараховані в особистий кабінет Учасника після купівлі або не стали активними у строки, передбачені цими Правилами, Учасник повідомляє про це Організатора електронною поштою за адресою: [email protected]

3.13. Якщо Бонуси в особистому кабінеті Учасника були нараховані або використані всупереч цим Правилам, Організатор має право скасувати нараховані Бонуси частково чи повністю. Організатор не може гарантувати повернення до особистого кабінету Учасника списаних без відома Учасника Бонусов. Організатор не несе відповідальності за якість реалізованих товарів та послуг (продаються, надаються, виконуються) через інтернет-магазин та/або стаціонарними магазинами партнерів Організатора, оскільки Організатор надає третім особам послуги щодо розміщення інформації про пропозиції купівлі – продажу, обміну товарів/послуг від власників /продавців таких товарів/послуг.

3.14. Для учасників Програми можуть організовуватись тимчасові акції (наприклад, множення Бонусів, надання додаткових знижок тощо). Детальну інформацію про тимчасові пропозиції буде повідомлено в розсилці, розміщено на сайті www.stylus.ua та в стаціонарних магазинах партнерів Організатора. Організатор може на свій розсуд і на умовах, окремо визначених Організатором, надсилати спеціальні пропозиції окремим Учасникам Програми.

4. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

4.1. Надання Учасникам персональних даних є добровільним та необхідним для участі у Програмі лояльності. Не надання даних унеможливлює приєднання до вищезазначеної Програми. Існує обов'язковий список інформації, яка має бути внесена під час заповнення електронної анкети під час реєстрації особистого кабінету Учасника. Без зазначення такої обов'язкової інформації українською мовою реєстрація Учасника у Програмі неможлива.

Обов'язковою інформацією, яка має бути внесена під час заповнення анкети, є така: ім'я, прізвище, дата народження, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти (e-mail).

Необов'язковою інформацією, яка може надаватися Учасником, є така: По батькові; стать; Місто проживання; сімейне становище тощо.

Організатор може заблокувати списання Бонусів з особистого кабінету Учасника до внесення чи актуалізації Учасником обов'язкової інформації згідно із зазначеним вище переліком.

Учасник програми несе відповідальність за достовірність та актуальність даних, зазначених в електронній анкеті, а також своєчасність повідомлення про їх зміну. Організатор не зобов'язаний перевіряти відповідність дійсності відомостей, зазначених в електронній анкеті.

4.2. Персональні дані Учасника опрацьовуються відповідно до чинного законодавства України. Організатор не може гарантувати повний захист персональних даних, однак докладатиме всіх зусиль для захисту персональних даних на найвищому рівні.З усіх питань, пов'язаних з обробкою, місцем зберігання та використанням персональних даних, Учасник може звертатися до Організатора електронною поштою за адресою: [email protected].

4.3. Дані Учасника збираються під час реєстрації особистого кабінету в електронному вигляді – електронна анкета (ім'я, прізвище, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти, дата народження). Організатор опрацьовує персональні дані Учасника з наступною метою:

 • нарахування/списання Бонусів,

 • відправка маркетингової інформації про товари/послуги, акції на номер мобільного телефону / адресу електронної пошти / Viber Учасника,

 • для проведення статистичної та аналітичної діяльності.

Заповнена фізичною особою електронна анкета при реєстрації особистого кабінету. ) Організатору Програми, партнерам Організатора для обробки, знеособлення, знищення тощо, у тому числі в картотеках та/або з використанням інформаційно-телекомунікаційних (автоматизованих) систем персональних даних фізичної особи.

Учасник шляхом заповнення електронної анкети в особистому кабінеті надає Організатору Програми, партнерам Організатора право повідомляти його електронною поштою, телефоном та/або SMS та/або Viber будь-яку інформацію комерційного та/або інформаційного характеру.

4.4. Дані учасника не передаватимуться третій стороні. Доступ до даних мають відповідно до цих Правил відповідальні особи Організатора та сам Учасник та інші особи, у тому числі партнери Організатора, яким надано доступ до цих даних на правових підставах. Також ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та/або інших органів відповідно до чинного законодавства. Термін обробки персональних даних залежить від мети, на яку вони обробляються. Термін, протягом якого зберігатимуться персональні дані: період, необхідний для надання послуг Організатором та забезпечення необхідного сервісу для Учасника.

4.5. Учасник Програми має право на доступ, оновлення та виправлення своїх персональних даних. Учасник програми має право будь-коли відкликати згоду на обробку персональних даних, вимагати їх видалення Організатором. Відкликання згоди не впливає на законність обробки даних, що здійснюється на підставі згоди, наданої до її відкликання.

Щоб реалізувати вищезазначені права, Учасник повинен зв'язатися з Організатором, використовуючи надані контактні дані, та повідомити, які права та якою мірою Учасник бажає здійснити.

4.6. Учасник Програми повідомляє Організатора про зміну своїх персональних даних, які містяться в особистому кабінеті Учасника. За відсутності такого повідомлення Організатор не несе відповідальності за затримку або відсутність інформації про поточні рекламні акції, призначені для Учасників Програми. Несвоєчасна актуалізація персональних даних може спричинити некоректне нарахування Бонусов і збільшує ймовірність шахрайських дій третіх осіб.

5. ЗАКРИТТЯ ПРОГРАМИ, ВІДМОВА ВІД УЧАСТИНИ У ПРОГРАМІ.

5.1. Організатор залишає за собою право призупинити або закрити програму у будь-який час протягом її тривалості.

5.2. При закритті чи припиненні дії Програми, Організатор розміщує відповідну інформацію на сайті www.stylus.ua та/або у стаціонарних магазинах партнерів Організатора.

5.3. У разі закриття програми всі Бонуси, нараховані Учаснику за участю у Програмі, анулюються. Факт закриття чи припинення Програми Організатором не дає Учаснику права вимагати від Організатора виплати вартості отриманих Бонусів готівкою.

5.4. Відмова від участі у Програмі відбувається шляхом відкликання згоди та звернення до Організатора на адресу електронної пошти [email protected]. Видалення особистого кабінету Учасника тягне за собою відмову від використання накопичених Бонусів.

5.5. Учасник зобов'язаний самостійно та систематично ознайомитись з чинною редакцією Правил Програми, розміщеною на сайті Організатора. Організатор не несе відповідальності перед Учасником у зв'язку з нездійсненням ознайомлення із змінами до Правил Програми. Учасник самостійно несе ризики незнайомства із цими Правилами Програми, змінами до них.

6. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

6.1. Зміст Правил та умов представлено для всіх Учасників на сайті www.stylus.ua, у стаціонарних магазинах партнерів Організатора.

6.2. Організатор Програми не несе відповідальності за наслідки неправильно заповненої Учасником електронної анкети для створення особистого кабінету Учасника.

6.3. Ці Правила та умови Програми дійсні з 16.09.2022.