У STYLUS завжди дешевше, розповідаємо чому!


Stylus.ua — чому у нас дешевше

За час існування нашого інтернет-магазину багато покупців часто задаються питанням: «А чому в Stylus дешевше?». Якщо після купівлі в stylus.ua у тебе теж виникло це питання — спеціально для тебе секрети нашого ціноутворення! На те, чому у нас дешевше, ніж у багатьох інтернет-магазинів у країні, є конкретні причини:

  1. Мінімальна кількість магазинів. Точки продажу «Стилус» знаходяться тільки у великих містах України, в той час як в регіонах зосереджені пункти видачі. Це зменшує витрати на оренду і обслуговування великих площ.
  2. Невеликий штат співробітників. Нашій компанії вдалося зібрати оптимальну кількість фахівців, що відповідають за широкий обсяг роботи. Внаслідок цього у нас відсутні зайві витрати на утримання персоналу.
  3. Автоматизація процесів. Попереду у нас великі плани, але навіть зараз за рахунок компактного штату, автоматизації внутрішньої роботи і етапів клієнтського обслуговування ми можемо мінімізувати навантаження на фонд оплати праці і значно заощадити на податках.
  4. Індивідуальні партнерські умови. Завдяки багаторічному досвіду ми отримуємо від наших постачальників ексклюзивні цінові пропозиції, що дозволяють пропонувати покупцям кращу вартість.
  5. Адекватна націнка. Ми ставимо мінімальну різницю між підсумковою ціною і собівартістю, незалежно від категорії товару. Наша позиція — залучення якомога більшої кількості клієнтів і нарощування обороту за рахунок доступних цін. Адже, купивши один раз за дешевою вартістю, тобі захочеться повернутися до нас ще.

Крім цього, не забудь, що на брендову продукцію у тебе завжди є вибір між оплатою відразу або частковими платежами!

Інтернет-магазин «Стилус» на своєму прикладі показує, що заради дешевих цін не потрібно жертвувати якістю. Завдяки мінімальній націнці, автоматизації та раціональному формуванню штату, можна домогтися адекватної вартості і залучати покупців низькими цінниками. Не віриш? Тоді заходь у наш онлайн-каталог і переконайся сам!