Ціна(грн)
віддо
Виробник
В асортименті представлені товари від різних виробників і торгових марок.
Тип
Залежно від комплектації і технічних характеристик, девайс може служити для офісної роботи або в якості геймерского обладнання, розрізняють споживчі лептопи та ноутбуки для професіоналів, існують пристрої бізнес-класу і бюджетні варіанти.
Клас
Даний параметр вказує на приналежність ноутбука до певного класу. Наприклад, може бути для бізнесу, тонкий і легкий, з SSD і т.д.
Діагональ екрана
Розмір монітора (вимірюється в дюймах - «" ») визначає габарити виробу. Апарати мають стандартизовані величини діагоналі. При великих її значеннях на екрані можливо відображати картинку максимального розміру без прокрутки і масштабування. Величина дисплея пов'язана з роздільною здатністю встановленої матриці. Великий екран з високою роздільною здатністю важливий для перегляду відео та геймінгу.
Роздільна здатність екрана
Розмір дисплея по горизонталі і вертикалі в пікселях - точках, що випромінюють світло. Чим більше параметри роздільної здатності матриці, тим вище деталізація і чіткість відтворюваної картинки. Для виробів з великою діагоналлю екрану важливий підвищений показник роздільної здатності. Разом з тим, чим він вище, тим могутнішою повинна бути відеокарта. Мінімальне значення роздільної здатності апаратів - 1024х768, що дозволяє відтворювати відеоконтент стандарту 720p. Для ігрових і мультимедійних апаратів характерний формат до 4K.
Тип екрана
Визначає рівень контрастності і яскравості зображення, а також зручність у користуванні пристроєм.
Тип матриці
Параметр, що позначає вид матриці, який використовується в ноутбуці. Вона впливає на якість зображення, реалістичність передачі кольору, насиченість відтінків і кольорів.
Частота оновлення екрану
Частота оновлення екрану впливає на динамічність відтворення сцени. Для звичайного користувача цей параметр не особливо важливий і підійде параметр 60 Гц. Частота оновлення важлива для геймерів - тут важливо, щоб екран оновлювався з частотою 120 або 144 Гц. Чим вище частота оновлення, тим динамічніше і жвавіше картинка.
Процесор
«Серце» апарату, призначення якого - обробляти інформацію, що надходить. Вироби оснащені багатоядерними CPU різних поколінь. Кращі показники продуктивності і швидкодії показують процесори з підвищеним числом ядер, які реалізують паралельну мультипоточну обробку даних. Технологія TurboBoost дозволяє за рахунок адаптивної зміни величини тактової частоти CPU підтримувати високу продуктивність ноутбука незалежно від ресурсоємності завдань.
Базова частота процесора, ГГц
Чим вище показник, тим швидше працює ноутбук. Топові моделі на останніх процесорах Intel 10 покоління працюють на частоті 3,1 Ггц, в той час як процесори бюджетних пристроїв працюють на частоті 1,6 Ггц.
Пікова робоче навантаження процесора, ГГц
Даний параметр вказує максимально можливе навантаження на процесор. У топових моделях цей показник досягає 5 Ггц. Для ігор і складних графічних завдань потрібно брати модель з максимальною частотою від 4 Ггц, для веб-серфінгу, перегляду фільмів і роботи з документами досить процесора з частотою до 4 Ггц.
Всі значення
Кількість ядер процесора
У каталозі представлені 2-, 4-, 6- і 8-ядерні процесори. Кількість ядер впливає на кількість операцій, які користувач може виконувати одночасно, відповідно 6-ядерний процесор краще 2-ядерного.
Всі значення
Кеш-пам'ять процесора
Кеш-пам'ять необхідна для зменшення середніх відрізків часу, необхідних процесору для доступу до комп'ютерної пам'яті. Існує кілька рівнів кеш-пам'яті: L1 - найбільш швидкий, оскільки має найменший обсяг (до 1 Мб); L2 - працює повільніше, але обсяг пам'яті більше; L3 - найповільніший рівень пам'яті з найбільшою ємністю.
Оперативна пам'ять
Від обсягу оперативної пам'яті (ОЗУ) залежить швидкодія процесора. Чим більше обсяг ОЗУ, тим швидше буде завантажуватися операційна система, оброблятися інформація, прогружаются гри. Якщо обсяг ОЗУ маленький (4 Гб), то ноутбук може гальмувати і підвисати, він буде з важкістю працювати в багатозадачному режимі. Кращим варіантом для купівлі буде модель з об'ємом ОЗУ від 8 Гб і більше.
Тип оперативної пам'яті
Чим вище тип пам'яті, тим швидше буде працювати система. Наприклад, DDR4 працює швидше DDR2. При цьому у деяких типів пам'яті є приставка L. Що вона означає? Розглянемо на прикладі DDR3L. DDR3L - це тип оперативної пам'яті аналогічний DDR3, але має знижене на 10% енергоспоживання.
Частота оновлення оперативної пам'яті
Тут працює просте правило: чим вище частота, тим краща швидкодія ноутбука.
Кількість слотів для оперативної пам'яті
Це важлива характеристика для тих, хто планує після купівлі ноутбука збільшити обсяг пам'яті самостійно. У ноутбуці може бути до 4 слотів для розширення ОЗП.
Тип накопичувача
Файлове сховище, яким укомплектований лептоп. Багато моделей апаратів допускають додаткове підключення через роз'єм зовнішнього накопичувача аналогічного або іншого типу, а також заміну штатного.
Всі значення
Обсяг HDD
Найбільш поширений тип накопичувача даних. На HDD зберігається система, службові програми та файли користувачів. Чим більше розмір диска (1 Тб), тим швидше функціонує виріб.
Обсяг SSD
Твердотільний накопичувач даних забезпечує можливість багаторазового запису, зчитування і модифікації даних. Чим вище величина обсягу пам'яті високошвидкісного SSD накопичувача (1 Тб), тим більшими можливостями для зберігання файлів з будь-якими розширеннями володіє ноутбук.
Обсяг EMMC
Чим більше обсяг EMMC-диска, тим більше інформації зможе зберігати користувач. Але EMMC-накопичувачі вважаються застарілими, тому краще віддати перевагу HDD- або SSD-дискам. У той же час ноутбуки з EMMC-накопичувачами коштують дешевше, але швидкість роботи набагато поступається моделям з HDD, і тим більше з SSD-дисками.
Обсяг SSHD
SSHD - це гібридний диск, поєднання SSD + HDD. Як правило, обсяг SSD в таких ноутбуках складає 8 Гб, а обсяг HDD від 128 Гб і більше.
Всі значення
Тип відеоадаптера
Визначає продуктивність обробки відеоданих і якість відтворення виведеного на екран зображення.
Відеоадаптер
Важливий електронний компонент материнської плати, що відповідає за плавний вивід будь-якого зображення на екран. Відеокарти відрізняються продуктивністю, енергоспоживанням, кількістю ядер, наявністю або відсутністю власної пам'яті. В останньому випадку під потреби видеообробки графічний процесор забирає частину обсягу ОЗУ, що знижує продуктивність апарату.
Обсяг відеопам'яті
Власна пам'ять, вбудована в графічну карту. Подібним ресурсом володіють тільки дискретні процесори. Чим більше розмір відеопам'яті, тим вище потенціал продуктивності графічної карти, встановленої в пристрій. Тим краще чіп обробляє дані і плавно відтворює динамічну і складну графіку, включаючи доповнену реальність і 3D-ігри. Просунуті ноутбуки мають до 8 Гб відеопам'яті, бюджетні моделі - 2-3 Гб.
Тип пам'яті відеокарти
У ноутбуках можна зустріти відеокарти з пам'яттю типу DDR2, DDR3, DDR4 і DDR5. Перші два - типи чіпів, які використовуються в старих або бюджетних моделях ноутбуків. Що стосується DDR4 і DDR5, то тут мова йде про більш дорогі, але разом з тим і продуктивні моделі.
Всі значення
Вбудований оптичний накопичувач
Електромеханічний привід, який забезпечує за допомогою лазера процес цифрового запису і зчитування файлів з оптичних дисків різних типів, наприклад, DVD, Blue-ray.
Всі значення
Операційна система
Програмна оболонка, в якій функціонують штатні і завантажувані додатки. Попередньо встановлена виробником ОС оптимально налаштована під конкретну апаратну конфігурацію виробу, визначає його функціонал і зручність використання інтерфейсу.
Комунікації
Технології, що дозволяють обмінюватися даними, шукати інформацію в інтернеті, керувати технікою, підключати інші пристрої.
Колір підсвічування
Батарея
Джерело автономного живлення ноутбука. Може бути знімна (встановлюється в корпус апарату, може зніматися) і незнімна (вбудована в корпус ноутбука).
Всі значення
Ємність аккумулятора
Обсяг вказує на час роботи пристрою без підзарядки. Чим більше ємність акумулятора, тим краще. Але не варто вибирати занадто велику батарею, оскільки це збільшить вагу ноутбука. Золота середина - це 86-95 Втч. Автономності, як правило, вистачає на 7-9 годин використання.
Товщина
Для тих, кому важлива мобільність і компактність, важливим параметром буде і товщина ноутбука. В асортименті представлені найтонші моделі до 1,5 мм, потім слідують ноутбуки 1,5-3 мм. Це оптимальні варіанти для комфортного переміщення. Моделі товщиною від 2,5 мм до 5 мм важко транспортувати (оскільки вони більше важать), але при бажанні можливо.
Вага
Якщо плануєте носити ноутбук з собою на роботу, навчання, брати у відрядження і поїздки, то придивіться до моделей вагою до 1,5-2 кг. Для стаціонарного користування і нечасто транспортування підійдуть моделі вагою 2-3 кг. Ноутбуки вагою понад 3 кг краще використовувати стаціонарно.
Країна-виробник товару
Більшість моделей зроблені в Китаї, але також є пристрої з Тайваню (Dell) і Великобританії (Panasonic).
Тести FPS
Даний показник вказує, яку частоту кадрів ноутбук видає в іграх PUBG, «Відьмак», GTA, DOTA, Metro Exodus. Поставте галочку навпроти гри, в яку плануєте грати, і підберіть модель.
Колір
В асортименті представлені товари різних кольорів: від класичних чорних до золотистих, синіх, червоних і т.д.
Розстрочка
Ми надаємо розстрочку на 4, 6, 8 і 15 місяців. Також можете придбати товар в кредит. У цьому пункті будуть відображатися моделі, доступні для оплати на умовах розстрочки або кредиту.
Всі значення
Фільтр
Сортування
Сортувати за:
Закрити
Відображати
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-45-R666 (NH.QBSET.008)Новинка
70 499грн
76 999грн
Залишити відгук
Екран:15,6" (2560x1440)
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 7 5800H (3.2 - 4.4 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:1000 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3080 8 ГБ GDDR6
Операційна система:Microsoft Window 10 Home
Вага:2.3 кг
Показати всі
Акція: Купуйте ігрові товари із гарантованими знижками до -20%! До кінця акції16Днів
Ноутбук MSI Katana GF66 11UE (GF6611UE-491XPL)Хіт продажу
43 673грн
46 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i7-11800H (2.3 - 4.6 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3060, 6 ГБ GDDR6
Операційна система:DOS
Вага:2.3 кг
Показати всі
Акція: Купуйте ігрові товари із гарантованими знижками до -20%! До кінця акції16Днів
Ноутбук Samsung Galaxy Book Pro NP950XDB (NP950XDB-KB1IT)Хіт продажу
39 299грн
42 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" OLED (1920x1080) FullHD
Тип екрану:глянец
Процесор:Intel Core i7-1165G7
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:1
Показати всі
Ноутбук LG Gram 17 (17Z90P-G.AA89G)Хіт продажу
43 499грн
47 999грн
Залишити відгук
Екран:17" IPS (2560x1600)
Тип екрану:глянец
Процесор:Intel Core i7-1165G7 (2.8 - 4.7 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:1 ТБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics G7
Операційна система:Windows 11
Вага:1.4 кг
Показати всі
Ноутбук Dell Inspiron 7706 (i7706-7337SLV-PUS)
45 423грн
Залишити відгук
Екран:17.3" (2560 x 1600)
Тип екрану:глянець
Процесор:Intel Core i7-1165G7 (2.8 - 4.7 ГГц)
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ SSD
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Microsoft Window 10
Вага:2.4 кг
Показати всі
Ноутбук Dell Latitude 3510 (N004L351015UA_WP) CUSTOMХіт продажу
23 907грн
25 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовий
Процесор:Intel Core i3-10110U (2.1 - 4.1 ГГц) / 2 - ядерний
Оперативна пам'ять:20 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel UHD Graphics 10Gen
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:1.79 кг
Показати всі
Ноутбук Dell Latitude 5520 (N018L552015UA_WP)
43 934грн
46 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i7-1185G7 (3.0 - 4.8 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ SSD
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Microsoft Window 10 Pro
Вага:1.59 кг
Показати всі
Ноутбук Huawei MateBook 14 (KelvinL-WFE9CQ)Хіт продажу
32 899грн
36 999грн
Залишити відгук
Екран:14 " (2160х1440)
Тип екрану:глянец
Процесор:AMD Ryzen 7 4800H (2.9 - 4.2 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Graphics
Операційна система:Microsoft Window 10 Home
Вага:1.5 кг
Показати всі
Ноутбук Dell XPS 9710 (XPS9710-7193SLV-PDE)Хіт продажу
85 204грн
88 999грн
Залишити відгук
Екран:17.3 (3840x2400)
Тип екрану:глянец
Процесор:Intel Core i7-11800H (2.3 - 4.6 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:1 TB SSD
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3060 6 ГБ
Операційна система:Microsoft Window 10 Home
Вага:2.53 кг
Показати всі
55 399грн
59 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i7-11800H
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3070
Операційна система:DOS
Вага:2.38 кг
Показати всі
Акція: Купуйте ігрові товари із гарантованими знижками до -20%! До кінця акції16Днів
Ноутбук Lenovo Legion 5 15ACH6H (82JU0065RM)Хіт продажу
43 999грн
49 999грн
Екран:15.6" (1920x1080) Full HD
Процесор:AMD Ryzen 5 5600H (3.3 - 4.2 ГГц) / 6 - ядерний
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3060 6 ГБ
Операційна система:без ОС
Вага:2.46
Показати всі
Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G14 GA401IHR (GA401IHR-K2040)
34 343грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:14" IPS (2560x1440)
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:AMD Ryzen 7 4800HS (2.9 - 4.2 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVidia GeForce GTX 1650 4 ГБ GDDR6
Операційна система:без ОС
Вага:1.6 кг
Показати всі
Ноутбук Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6" (JYU4388CN) 2021Хіт продажу
39 299грн
47 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6 " (3456x2160)
Тип екрану:глянець
Процесор:Intel Core i5-11320H (3.2 – 4.5 ГГц) / 4 – ядерний
Оперативна пам'ять:16 Гб
Обсяг накопичувача:512 ГБ SSD
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce MX450 2 ГБ
Операційна система:Microsoft Window 10 Home
Вага:1.8 кг
Показати всі
Ноутбук Samsung Galaxy Book S (SM-W767)Хіт продажу
30 072грн
32 999грн
Залишити відгук
Екран:13.3 IPS (1920x1080)
Тип екрану:антиблікове покриття
Процесор:Octa Core (4x2.84GHz + 4x1.8GHz)
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ
Відеоадаптер:Adreno 680
Операційна система:Microsoft Window 10 Home
Вага:0.96 кг
Показати всі
Ноутбук Lenovo Legion 5 17ACH6 (82K00045US)
31 876грн
39 999грн
Залишити відгук
Екран:17.3" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:антиблікове покриття
Процесор:AMD Ryzen 5 5600H
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce GTX 1650
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:2.98 кг
Показати всі
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-57 (NH.QESEP.00C)Хіт продажу
31 999грн
36 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-11400H (2.7 - 4.5 ГГц) / 6 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 Гб
Обсяг накопичувача:512 (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB
Операційна система:DOS
Вага:2.3 кг
Показати всі
Ноутбук Dell XPS 13 9310 (XN9310CTO220H)
39 299грн
42 999грн
Залишити відгук
Екран:13.4" IPS (1920x1200)
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i5-1135G7 (2.4 - 4.2 ГГц) / 4 - ядерний
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs
Операційна система:Windows 10 Pro
Вага:1.27 кг
Показати всі
Ноутбук ASUS TUF Dash F15 FX516PM (FX516PM-HN180W)Новинка
41 999грн
47 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i7-11370H (3.3 - 4.8 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3060, 6 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:2 кг
Показати всі
Акція: Купуйте ігрові товари із гарантованими знижками до -20%! До кінця акції16Днів
Ноутбук ASUS TUF Gaming FA506IC (FA506IC-HN042)
31 876грн
35 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:AMD Ryzen 5 4600H (3.0 - 4.0 ГГц) / 6 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:DOS
Вага:2.3 кг
Показати всі
Ноутбук Lenovo Legion 7 15IMHG05 (81YUCTO1WW-133) RB
72 565грн
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i7-10875H (2.3 - 5.1 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:32 ГБ
Обсяг накопичувача:2 ТБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 2080 Max-Q, 8 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:2.3 кг
Показати всі
Ноутбук ASUS ROG Strix G15 G513IC (G513IC-HN002)
37 381грн
38 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:AMD Ryzen 7 4800H (2.9 - 4.2 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Free DOS
Вага:2.3 кг
Показати всі
Ноутбук ASUS VivoBook Flip 14 TP470EA (TP470EA-AS34T)Хіт продажу
18 299грн
23 999грн
Залишити відгук
Екран:14 " (1920x1080)
Тип екрану:глянец
Процесор:Intel Core i3-1115G4 (3.0 - 4.1 ГГц) / 2 - ядерный
Оперативна пам'ять:4 ГБ
Обсяг накопичувача:128 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Microsoft Window 10 Home
Вага:1.5 кг
Показати всі
Ноутбук Lenovo Legion 5 15ACH6 (82JW0012US)Хіт продажу
49 891грн
63 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" (1920x1080) Full HD
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:AMD Ryzen 7 5800H (3.2 - 4.4 ГГц) / 8 - ядерный
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Microsoft Window 10 Home
Вага:2.4 кг
Показати всі
Ноутбук ASUS ROG Zephyrus M16 GU603HE (GU603HE-211.ZM16)Хіт продажу
47 599грн
52 999грн
Залишити відгук
Екран:16" IPS (1920x1200)
Тип екрану:антибликовое покрытие
Процесор:Intel Core i7-11800H (2.3 - 4.6 ГГц) / 8 - ядерний
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Windows 10
Вага:1.9 кг
Показати всі
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-55-53E5 (NH.QB0AA.001)
30 207грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:15.6" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовый
Процесор:Intel Core i5-10300H (2.5 - 4.5 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050, 4 ГБ GDDR6
Операційна система:Microsoft Window 10 Home
Вага:2.3 кг
Показати всі
Ноутбук ASUS ZenBook UM433DA (UM433DA-A5003R)
29 599грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
Залишити відгук
Екран:14" IPS (1920x1080) FullHD
Тип екрану:матовий
Процесор:AMD Ryzen 5 3500U (2.1-3.7GHz)
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:256 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:AMD Radeon Vega 8 Graphics
Операційна система:Microsoft Window 10 Pro
Вага:1.12 кг
Показати всі
Ноутбук Samsung Galaxy Book Pro NP950XDB (NP950XDB-KB1US)Хіт продажу
45 070грн
55 999грн
Залишити відгук
Екран:15.6" OLED (1920x1080) Full HD
Тип екрану:глянець
Процесор:Intel Core i7-1165G7 (2.8 - 4.7 ГГц) / 4 - ядерний
Оперативна пам'ять:16 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics
Операційна система:Windows 10
Вага:1 кг
Показати всі
Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G15 GA503QR (GA503QR-211.ZG15)Хіт продажу
72 602грн
77 999грн
Залишити відгук
Екран:15,6 "(2560х1440)
Тип екрану:матовий
Процесор:AMD Ryzen 9 5900HS (3.0 - 4.6 ГГц) / 8 - ядерний
Оперативна пам'ять:16 ГБ (DDR4)
Обсяг накопичувача:1 TB SSD
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3070 8 Гб
Операційна система:Microsoft Window 10
Вага:1.9 кг
Показати всі
Акція: Купуйте ігрові товари із гарантованими знижками до -20%! До кінця акції16Днів
Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX706HE (FX706HE-211.TM17)Хіт продажу
35 292грн
36 999грн
Розстрочка від Monobank на3 місяці
3
1 відгук
Екран:17.3" (1920x1080)
Процесор:Intel Core i5-11260H
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 Гб (SSD)
Відеоадаптер:NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 4 ГБ
Операційна система:Windows 10
Вага:2.6 кг
Показати всі
Ноутбук Samsung Galaxy Book Pro (NP930XDB-KF1IT)Хіт продажу
34 959грн
37 999грн
Залишити відгук
Екран:13.3" AMOLED (1920х1080)
Тип екрану:глянец
Процесор:Intel Core i5-1135G7 (2.4 - 4.2 ГГц) / 4 - ядерный
Оперативна пам'ять:8 ГБ
Обсяг накопичувача:512 ГБ (SSD)
Відеоадаптер:Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs
Операційна система:Windows 10 Home
Вага:0.87 кг
Показати всі
Показати ще 30 товарів

Ціни наНоутбуки (актуально на Липень 2022) :

НоутбукиЦіна
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-45-R666 (NH.QBSET.008)70 499 грн
Ноутбук MSI Katana GF66 11UE (GF6611UE-491XPL)43 673 грн
Ноутбук Samsung Galaxy Book Pro NP950XDB (NP950XDB-KB1IT)39 299 грн
Ноутбук LG Gram 17 (17Z90P-G.AA89G)43 499 грн
Ноутбук Dell Latitude 5520 (N018L552015UA_WP)43 934 грн

Ноутбуки: часто задавані питання

🥇️ Ноутбуки: які бренди найпопулярніші?

Найпопулярніші бренди на STYLUS.ua: LenovoASUSAcer.

🥉 Ноутбуки: які найпопулярніші характеристики?

Найпродаваніші Ноутбуки мають такі характеристики: Объем SSHD: НетСтрана-производитель товара: КитайБатарея: Несъемная.

🥈 Яка ціна на Ноутбуки?

Діапазон цін на Ноутбуки від 7020 до 155472 грн.

🥇 Які Ноутбуки найдешевші?

🥉 Які Ноутбуки найпопулярніші в 2022 році?