Відеокарти
Ціни наВідеокарти (актуально на травень 2023) :
Відеокарти | Ціна |
Відеокарта ASUS ROG XG Mobile GC31 RTX 3080 16GB GDDR6 | 70 626 грн |
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti EAGLE OC 12G (GV-N407TEAGLE OC-12G) | 38 197 грн |
Відеокарта Lenovo Nvidia GeForce RTX A4000 Graphics card (4X61E26089) | 24 127 грн |
Відеокарта ASUS GeForce RTX4080 16Gb TUF OC GAMING (TUF-RTX4080-O16G-GAMING) | 59 186 грн |
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX3060Ti 8Gb VISION OC 2.0 LHR (GV-N306TVISION OC-8GD 2.0) | 21 883 грн |
Відеокарти: часто задавані питання
🥉 Відеокарти: які найпопулярніші характеристики?
🥈 Яка ціна на Відеокарти?
🥇 Які Відеокарти найдешевші?
🥉 Які Відеокарти найпопулярніші в 2023 році?
Коли інтегрована відеокарта недостатньо потужна, хочеться поліпшити якість відтвореного відеосигналу - для цього в комп'ютерах і ноутбуках є окремий слот під установку дискретної відеокарти. Додаткова графічна карта являє собою плату розширення, яка встановлюється в спеціальний роз'єм на материнці.
Шукаєш гарну відеокарту в Києві або іншому місті України? Пропонуємо ознайомитися з асортиментом нашого сайту - тут представлені топові виробники, вигідні ціни і великий вибір.
З чого складається відеокарта?
До основних елементів відеокарти для персонального комп'ютера належать такі складові:
графічний процесор;
контролер;
оперативна пам'ять RAM;
відеовиходи.
Потужність процесора є головним фактором, що визначає швидкодію відеокарти. На контролер відео покладено завдання формування картинки в пам'яті і забезпечення коректної обробки запитів центрального процесора. Оперативна пам'ять зберігає інформацію BIOS про службові шрифти і таблиці, а відеовиходи дозволяють передати картинку на екран.
Вибираємо відповідну відеокарту
Параметри, що впливають на вибір відеокарти:
Шина пам'яті, біт. Шина пам'яті - це канал, який з'єднує пам'ять і відеопроцесор. Від даного параметра залежить, яку кількість даних відеокарта здатна обробити за одиницю часу. Актуальні параметри - 256, 352 і 512 біт.
Ціна. На ціну відеокарти впливають технічні параметри, інтерфейси підключення і додаткові можливості.
Тип пам'яті. Новітній формат пам'яті - GDDR6, відеокарти з такою пам'яттю обробляють інформацію швидше за інших. Також є типи GDDR5, GDDR4 - вони повільніше.
Система охолодження. Вибравши потужну відеокарту, важливо розуміти, що потрібно гарне охолодження, щоб уникнути перегріву комп'ютера.
Виробник. Найпопулярніші і надійні виробники - ASUS і GeForce, але можна вибрати відеокарту і іншого бренду.
Обсяг пам'яті, ГБ. Оптимальний обсяг оперативної пам'яті становить від 4 до 8 ГБ. Якщо доведеться грати в сучасні ігри зі складною графікою, то краще вибрати на 16 або 32 ГБ.
Модельний рік. Чим новіший рік випуску відеокарти, тим кращі будуть технічні показники.
Відкрите для роботи, ігор і обробки відео
Перш ніж купити відеокарту в Києві, пропонуємо визначитися з цілями і завданнями, які потрібно виконувати. Робочі комп'ютери, встановлені в більшості офісів, призначені для набору тексту, пошуку потрібної інформації, ділового спілкування поштою, тому регулярна обробка відео або віртуальних ігор не потрібна. Значить, тобі не потрібна потужна відеокарта, тоді можна придбати модель з середніми показниками - підійдуть відеокарти GeForce і Radeon, які славляться високою якістю і надійністю.
Якщо твоя робота пов'язана з обробкою графічного матеріалу, то тобі потрібна більш потужна відеокарта. Художники, дизайнери, архітектори, 3D-аніматори та представники інших спеціальностей, що працюють з графікою, використовують екрани не менше 1920х1080 пікселів. Іноді для роботи потрібно два монітори, підключення другого здійснюється через DVI-роз'єми. Рекомендуємо придбати відеокарти nVidia GeForce 940 МХ. Якщо вирішив купити потужну відеокарту, приділи увагу наступним параметрам:
розрядність шини;
частота пам'яті;
частота ядра;
виходи;
роз'єм живлення;
чіпсет.
Найпотужніші - ігрові відеокарти, вони повністю занурюють геймера в ігровий процес, а деякі моделі сумісні з віртуальною реальністю. Якщо ти вибираєш відеокарту в ігрових цілях, то зверни увагу на наявність характеристик:
3D-акселератор;
обсяг відеопам'яті від 1 ГБ і більше;
підтримка стандарту графіки Direct X10 або X11;
частота кадрів в секунду.
Інтерфейси підключення
При виборі приділи увагу:
К-сті портів HDMI. Роз'єм HDMI одночасно передає звуковий і відеосигнал по одному кабелю, найчастіше використовується для підключення до телевізора.
К-сті портів DVI. Інтерфейс DVI призначений для підключення сучасних РК-моніторів, за винятком найдешевших.
К-сті портів DisplayPort. Головний конкурент - порт HDMI, але різниця лише в тому, що порт DisplayPort за рахунок підтримки передачі 10-бітного кольору передає картинку якісніше.
На сайті інтернет-магазину Стилус можна купити відеокарту з доставкою в будь-яке місто України. Оформляй замовлення прямо зараз, вибравши відповідний спосіб оплати товару. Доставка здійснюється в Київ та інші міста України.